Акредитація

Загальні положення

Для визнання випускника програми з боку професійної спільноти НАГТУ необхідна процедура акредитації, яка проводиться Загальними зборами членів спільноти. На поточний момент – 2 рази на рік на тренерських зборах.

Найближча акредитація в рамках Загальних зборів спільноти відбудеться 31 жовтня 2024 року.

Акредитація надає право надавати навчальну терапію, супервізію, проводити навчальні проєкти НАГТУ при відповідному статусі.

Претенденти на статус провідного тренера до виходу на акредитацію на Загальних зборах членів НАГТУ повинні бути затверджені в ході особистої співбесіди на засіданні Професійної ради.

Порядок акредитації

  1. Подача пакету документів на акредитацію у встановлені терміни (вказані в інформаційному повідомленні на сайті). У разі несвоєчасного або некоректного подання документів на акредитацію кандидату буде відмовлено в їх прийомі. Також буде відмовлено в акредитації при невідповідності дій кандидата Статуту Спільноти та Етичному кодексу Спільноти.
  2. Передача документів секретарю спільноти. У разі подання пакету документів на дві позиції, у вищій буде відмовлено автоматично, оскільки можливо пройти процедуру акредитації тільки в одній позиції.
  3. На загальних зборах спільноти проходить процедура прийняття шляхом голосування. 

У голосуванні беруть участь лише акредитовані члени НАГТУ. 

Ухвалення рішення відбувається більшістю присутніх, які мають право голосу на момент голосування.

  1. Після успішного проходження процедури акредитації документи передаються в офіс НАГТУ, укладається договір про професійну співпрацю з НАГТУ, оплачується членський внесок. 

З цього моменту фахівець є акредитованим членом спільноти у відповідному статусі. Для подальшого підтвердження акредитації необхідна оплата членських внесків – до 1 квітня поточного року.

  1. Після успішної акредитації член спільноти може отримати сертифікат про акредитацію у відповідному статусі в офісах НАГТУ. Термін дії такого сертифіката – 5 років.

Окремі положення

У разі невідвідування Загальних зборів членом НАГТУ у будь-якому з тренерських статусів протягом більше одного року може бути рекомендоване дострокове проходження повторної акредитації.

Перелік документів для акредитації на відповідні статуси:

Надати документи на акредитацію можна в електронному вигляді на спеціально відведену для цього електронну адресу akkreditac@gmail.com.