Авторський курс Екзистенційний досвід народження.

Триденна тілесно-орієнтована група.

Запрошуємо до групи студентів освітніх програм

1-их і 2-х ступенів, і навіть всіх, кому цікава ця тема. Умова проходження групи – наявність особистої терапії.

———-

Години групи враховуються при сертифікації як 30 годин терапевтичної групи.

———-

ЕКЗИСТЕНЦІЙНИЙ ДОСВІД НАРОДЖЕННЯ – територія зустрічі із собою, коли ми ще не мали слів.

Історія людини в довербальний період розвитку відкладає емоційний та тілесний відбиток на способи реагування у дорослому житті. Тілесна пам’ять зберігає цю інформацію та відтворює у відповідних умовах (сильний стрес, кризи, загрози життю).

Якщо в ранньому досвіді є вітальні загрози (сильний токсикоз, ризик переривання вагітності, інфекції, порушення родової діяльності) або виживання (емоційне або тілесне відчуження), то в ситуаціях дорослого життя, що нагадують таку загрозу, як і раніше, будуть спрацьовувати емоційні та моторні реакції з раннього досвіду (завмирання, зупинка дихання, дисоціація, страх).

І часто вербальний спосіб роботи з такими реакціями не в змозі змінити чи полегшити ці стани. Для цього спеціально створених безпечних умов плавного регресу з’являється можливість зустрічі та проживання тілесних відчуттів, образів та емоцій із первинного досвіду. Це у свою чергу дає можливість знаходити інші способи тілесних стратегій у складній ситуації, інтегрувати їх та отримати інший патерн стійкості, надати свій власний сенс історії свого народження, що надалі впливає на відчуття свого місця, своєї активності та досвіду подолання складних ситуацій у житті.

———-

Ведуча:

Кульчицька Марія, клінічний психолог, асоційований тренер НАГТУ, акредитований гештальт-терапевт, супервізор НАГТУ. Ведуча навчальних програм “Теорія та практика гештальт терапії”. Досвід роботи з 2009 року з дітьми, підлітками та дорослими в індивідуальному та груповому форматі. Спеціалізації: гештальт підхід у роботі з дітьми та сім’єю, клінічний підхід у гештальт терапії, психосоматика.

———-

Увага! Кількість місць обмежена (не більше ніж 14 осіб).

Прохання реєструватися та оплачувати аванс .

———-

ПИТАННЯ, УТОЧНЕННЯ

Анастасія Романова 079123353 Кишинiв