Запрошуємо вас у проект Тіло-Душа-Розум – це авторський проект, який фокусується на поєднанні когнітивної, емоційної та фізичної сфер людини. Ми хочемо з’єднати ці аспекти в один гармонійний організм. Наш проект заснований на знаннях з психології, біології та медицини.

У цьому проекті ми вивчатимемо себе через свої дії, розумітимемо симптоми та організацію нашого тіла, а також навчимося пристосовуватися до змін у нашому організмі для поліпшення якості життя.

Проект має теоретичну частину, методологію та практичні вправи. Він розрахований на психотерапевтів, медиків, волонтерів та лікарів, які бажають застосувати ці знання та досвід у роботі з клієнтами і пацієнтами.

Наш проект – це спільний творчий процес, який поєднує теорію та методологію і може бути використаний в практиці. Ми розпочинаємо з самого себе, проводячи навчально-терапевтичну групу у форматі очних зустрічей.

Ведучі проекту: 

Володимир Юшковський – терапевт, супервізор, діючий тренер НАГТУ, ведучий авторських курсів.

Олена Посна – акредитований гештальт-терапевт та супервізор, провідна терапевтичних груп та навчальних проектів НАГТУ.

Сергій Четверіков – акредитований гештальт-терапевт, супервізор НАГТУ, лікар-хірург, онкохірург, доктор медичних наук, професор.

Світлана Громова – організатор проекту. 

Тривалість проекту – з вересня 2023 року до травня 2024 року. Заплановано 7 дводенних сесій у вихідні дні з 11:00 до 19:00 з перервою на обід (всього 98 годин).

Розклад сесій:

  1. 23-24 вересня початок Ведучі: О. Посна та С. Четверіков
  2. 28-29 жовтня Ведучі: О. Посна та С. Четверіков
  3. 2-3 грудня Ведучі: О. Посна та В. Юшковський
  4. 20-21 січня Ведучі: О. Посна та С. Четверіков
  5. 24-25 лютого Ведучі: С. Четверіков та В. Юшковський
  6. 23-24 Березня Ведучі: О. Посна, С. Четверіков та В. Юшковський
  7. 11-12 травня завершення Ведучі: О. Посна та С. Четверіков

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами для запису за номером +380 97 287 8553 або телефонуйте за номером 0508609932. Кількість місць обмежена, тому поспішайте з записом!