Триденний навчальний авторський курс по роботі з залежним патерном в парадигмі гештальт-підходу ОЧНО у Львові

Ми, @Оксана Леськів і @Albina Maykovych ,є авторами та ведучими курсу «Зсередини та довкола залежності» від 2016 року, щоразу модифікуюємо та вдосконалюємо його.

Що корисного?
Розглянемо феномен залежності з точки зору системної, аналітичної, клінічної парадигм – запрошений лектор лікар – психіатр Сергій Лущик: сертифікований лікар-психіатр, сертифікований лікар-нарколог, ( в рамках курсу відбудеться годинна лекція та трохи часу на питання – відповіді ); ми також будемо говорити про подвійну діагностику, в тому числі і про ПТСР та вживання ПА; ознайомимо вас з фізіологією мозку під час вживання різних хімічних речовин.

Гештальт?
Основною частиною курсу, звісно, є вимір гештальт-підходу, гештальт-терапія залежного патерну, адиктивна крива контакту, особливості терапевтичного контакту та стратегії терапії.

Практична частина?
Орієнтуємося на практичний досвід: практична частина акцентована на терапевтичну позицію. Вправи авторські, спрямовані на відпрацювання терапевтичної позиції та діагностику.

Для кого?
Наш авторський курс буде корисним тим, хто працює з цією тематикою на практиці і хоче розширити фокус бачення теми, ознайомитись із стратегіями роботи через призму гештальт-підходу та розширити інструментарій для роботи з клієнтами; або тим, хто не може до кінця вирішити братися за цю непросту тему чи ні.
Запрошуємо практикуючих гештальттерапевтів і студентів 2 рівня навчання у гештальт-підході.

Про нас:
Альбіна Майкович, акредитований супервізор, тренер-стажер УГІ ( ВСППГП)

Леськів Оксана: гештальт-терапевт УГІ (ВСППГП), арт-терапевт, кризовий психолог

Організаційні деталі:
Час проведення:
Львів очно
п’ятниця 11.00 – 19.00
субота 11.00 -19.00
неділя 10.00 -18.00
Вартість 4000 грн
Години семінару студентам записуються в заліковку, в роздiл “авторськi курси”.

Питання та рєстрація:
0674503454 (Оксана) @оксана леськів
0988409189 (Альбіна) @albina maykovych

Кількість місць 15