Якщо ви практикуючий психолог, психотерапевт або початківець у сфері, то супервізія буде для вас необхідною опорою для розвитку в діяльності.

«Сила вразливості» – це наш затишний простір супервізійної групи для психологів та психотерапевтів. Для тих, хто на старті діяльності, а також для практиків, які хочуть підвищувати кваліфікацію.

В невеличких групах (до 10 учасників) ми допомагаємо визначитися з напрямком, скласти методологію, розпочати або підсилити практику. Тут ви набуваєте впевненості, отримуєте цінні поради, тут всі діляться досвідом та напрацюваннями.

Формат роботи:

зустрічі проводяться онлайн в зумі 1 раз на 2 тижні по пʼятницях з 12.00 по 15.00 за Києвом.

Ведуть сесії Лариса Юзмухаметова (Київ) та Ірина Саченко (London), досвід в практиці більше 10 років

Лариса Юзмухаметова – сертифікований та акредитований гештальт терапевт у НАГТУ, груповий терапевт, травмотерапевт, супервізор в програмі навчання НАГТУ.

Ірина Саченко – магістр психології, акредитований психотерапевт в гештальт підході, супервізор в програмі навчання НАГТУ, член Британської Спілки Практикуючих Психотерапевтів BACP та Британського Гештальт-Інституту (GPTI)

Більше 3 років існує наша супервізійна група

без перерви на початок повномасштабного вторгнення, ми підтримували колег у тяжких кризових умовах і допомагали терапевтам триматися самим і тримати наше поле.

за цей час учасники:

– сформували чіткі напрямки та методи, за якими успішно працюють;

– позбулися сумнівів, отримали підтримку та потрібний вектор;

– підвищили рівень знань та збільшили чеки на послуги;

– почали давати більший результат своїм клієнтам та отримувати задоволення від масштабування.

Ціна однієї 3-х годинної зустрічі – 50€

Щоб стати учасником супервізійної групи, пишіть в дірект і ми забронюємо за вами місце!