Стартує набір учасників на пілотний проект спеціалізації НАГТУ:

“Феноменологія тілесності в гештальт-терапії”.

Де ми з вами зануримося в тонкощі феноменології тілесності через красу гештальт-терапії!

Коли: 19-21 лютого, 2024 року

Де: прекрасне місто Львів

Програма спеціалізації охоплюватиме 6 тем та завершальну сертифікаційну зустріч, відпрацювання навиків у трійках та опрацювання тематичної літератури.

Супервізор проекту: Алла Повєреннова.

Сертифікаційний тренер: Григель Світлана.

Наша мета: опанування філософії, методології та оволодіння практичними навичками і вміннями тілесно-орієнтованого гештальт-терапевта.

Завдання:
– розширення уявлень учасників про історичні, філософські й етичні засади тілесно-орієнтованої терапії та особливості її інтеграції з гештальт-підходом;
– оволодіння практичними тілесно-орієнтованими техніками і прийомами в гештальт-підході, як роботою з внутрішніми феноменами, на границі-контакту та у польовій парадигмі;
– через особистісний досвід – розширення тілесної свідомості учасників для покращення терапевтичних умінь та навичок тілесно-фокусованої терапії в гештальт-підході;
– підтримка професійного довгожительства та якості професійної реалізації гештальт-терапевтів в часи викликів та змін!

Програма:

1. Історія, філософія, принципи та основні положення тілесно-орієнтованої терапії в інтеграції з гештальт-підходом. Етичні засади. Рекомендована література по темі.

2. Взаємодія “організм-середовище”, цикл-контакту, теорія Self, поле і польова парадигма в роботі тілесно-орієнтованого гештальт-терапевта.

3. Тіло, тілесність, емоційна чутливість в ракурсі вікових криз розвитку.

4. Тілесність в роботі з внутрішніми феноменами в індивідуальній психотерапії та роботі з системами (пари, сім’ї, колективи, організації).

5. Тілесно-фокусована терапія в роботі на границі контакту. Перенос, контр-перенос в роботі з тілесністю.

6. Тілесно-орієнтований підхід в роботі з травмами та кризами. Робота з травмами насильства. Складні кейси.

7. Сертифікація.

Ведучі:
Віктор Григоряк – гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренер НАГТУ. З важливих тематичних спеціалізацій і додаткових навчальних проектів: «Кризи і травми» (Олександр Моховіков і Алла Повєреннова), «Сексологія і сексопаталогія в гештальт-підході (Гала Єлізарова, Юрій Шерман), «Робота з організаціями і системами» (Евгеній Медреш), «Філософія гештальт підходу» (Данило Хломов і Лєна Калітієвська), «Техніки танатотерапії» (Володимир Баскаков), проект по тілесно-орієнтованій терапії (Іван Лямзін). Серед тематичних активностей: авторські майстерні, ворк-шопи, тематичні терапевтичні групи, участь в спеціалізованому інтенсиві «Душа і тіло».

Алена Головина – гештальт-терапевт, супервізор, тренер НАГТУ. Тематичні активності: «Чоловіча і жіноча ідентичність в практиці гештальт-терапевта» (Євгеній Медреш), “Організаційне консультування” (Олександр Тєньков та друга спеціалізація у Євгенія Медреша), «Робота з тілесністю в гештальт-підході» (Валентина Малова), «Робота з симптомом в гештальт-підході» (Світлана Гущина), «Техніки танатотерапії» (Володимир Баскаков), проект по тілесно-орієнтованій терапії (Іван Лямзін). Активності: авторські майстерні, ворк-шопи, тематичні терапевтичні групи, участь в спеціалізованому інтенсиві «Душа і тіло».

Орієнтуємось на студентів з 2-ї ступені навчальних програм та практикуючих колег.

Деталі та запис:
+38 (050) 6053549 Полина Старцева 🍀