«Тілесний процес у гештальт-терапії»

Пілотний проект спеціалізації ВОППГП.

Мета програми:Навчитися розпізнавати мову свого тіла, розширити власний досвід тілесного усвідомлення та сформувати навички встановлення зв’язку між тілесними реакціями та особистісними проблемами. Набути необхідних теоретичних знань та практичних умінь тілесної роботи в гештальт-терапії. Програма призначена для студентів навчальної програми підготовки гештальт-терапевтів та практикуючих психотерапевтів, які бажають підвищити рівень своєї кваліфікації та цікавляться теоретичною та практичною підготовкою в галузі тілесно-орієнтованої психотерапії.

Дата початку програми: 26-28 вересня 2022 року

Структура програми: 210 академічних годин, 6 триденних тематичних сесій + сертифікаційна сесія, що включає письмовий опис випадків застосування здобутих знань та навичок + сертифікаційна робота у групі.

Ведучі:

Влад Шепель – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, ведучий малих терапевтичних та супервізорських груп та програми навчання гештальт-терапії 1 ступеня; спеціалізації: “Організаційне консультування” (МГІ), “Робота з сексуальністю в Гештальт підході” (КДУ), “Гештальт-підхід у роботі з парами” (ІДІ), Сексологія в роботі з парами (ЄАПС); а також “Тілесно-орієнтована терапія”, “NonDual therapy”; понад 13 років досвіду групової та індивідуальної психотерапевтичної практики. З 2015 року веде у ко-терапії авторську тілесно-орієнтовану терапевтичну програму “Awareness”.

Наталія Шаригіна – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВОППГП, провідна малих терапевтичних та супервізорських груп та програми навчання гештальт-терапії 1 та 2 ступені; спеціалізації МДІ: “Клінічна гештальт-терапія”, “Робота з психосоматичними розладами”, “Гештальт підхід у сексології та сексопатології”, “Тілесно-орієнтований підхід у гештальт-терапії”, “Гештальт-терапія з родиною”, “Гештальт-підхід у роботі з парами” (ІДІ). Понад 13 років психотерапевтичної практики. З 2015 року веде у ко-терапії авторську тілесно-орієнтовану терапевтичну програму “Awareness”.

 

Сертифікуючий тренер:

Таїсія Тадика – провідний тренер ВОППГП

 

По всім питанням:

Влад Шепель +38 093 395 7045

Наталія Шаригіна +38 068 201 9933