Мероприятия

Author’s courses

Психология финансового поведения в ГП

Катерина Дроздова (Действительный тренер), Олена Баєва (Ведущий тренер)
12.12.2022 - 14.12.2022, Київ
Supervisions

Супервизорская группа. «Диалоги о….»

Олександр Осадчий (Ассоциированный тренер), Оксана Сідун (Тренер)
13.12.2022 - 22.12.2023, Онлайн
1st level programs

Введення в гештальт терапію. І ступінь.

Євген Гончарук (Ведущий тренер), Наталія Гайдар (Аккредитованный терапевт)
16.12.2022 - 24.11.2023, Київ
1st level programs

Основи гештальт терапії. 1 ступінь

Людмила Юнчик (Аккредитованный супервизор), Тимур Гончар (Аккредитованный терапевт)
16.12.2022 - 26.11.2023, Київ
Certification of the base courses

Сертификация группы второй ступени

Ольга Кадышева (Действительный тренер), Олександр Купчик (Тренер)
17.12.2022 - 18.12.2022, Харків
Specializations

Спеціалізація “Психотерапія РПП в гешт.підході”

Татьяна Зайчикова (Ведущий тренер), Наталия Мельник (Аккредитованный супервизор)
19.12.2022 - 15.01.2024, Київ
Shuttles

Шатл “Життя в епоху змін”

Ганна Бичкова (Действительный тренер), Тетяна Бєлоусова (Ассоциированный тренер), Олена Шулік (Ассоциированный тренер), Олена Мошинська (Ассоциированный тренер), Руслан Синиченко (Действительный тренер)
19.12.2022 - 24.12.2022, Онлайн
1st level programs

I та II ступінь

Євген Гончарук (Ведущий тренер), Олена Тицька (Действительный тренер)
23.12.2022 - 25.12.2022, Онлайн
Intensives

Інтенсив у Києві 8-18.01.23

Сергей Лобанов (Ведущий тренер), Татьяна Зайчикова (Ведущий тренер)
08.01.2023 - 18.01.2023, Київ
2nd level programs

2-й модуль 2-й ступени обучающей программы

Ольга Кадышева (Действительный тренер), Олександр Купчик (Тренер)
14.01.2023 - 15.01.2023, Онлайн
Supervisions

Супервизорская группа “В контакте с реальностью”

Елена Мороз (Аккредитованный терапевт), Регина Бородий (Аккредитованный супервизор)
16.01.2023 - 19.06.2023, Онлайн
2nd level programs

Програма 2 ступеню підготовки гештальт-терапевтів

Виктория Гринкевич (Ведущий тренер), Ирина Майдан (Тренер), Олег Паценко (Ассоциированный тренер)
20.01.2023 - 16.01.2026, Київ
Specializations

Клінічний підхід в гештальт-терапії

Катерина Дроздова (Действительный тренер), Євген Гончарук (Ведущий тренер), Роман Сидорченко (Действительный тренер)
23.01.2023 - 24.01.2024, Онлайн
1st level programs

Теорія та практика гештальт терапії. І ступінь

Оксана Сідун (Тренер), Олександр Осадчий (Ассоциированный тренер)
27.01.2023 - 24.12.2023, Онлайн
Pilot projects

Клінічна психологія в психіатрії

Тетяна Гурська (Аккредитованный супервизор)
28.01.2023 - 25.06.2023, Онлайн
Pilot projects

Робота з власниками бізнесу і ТОП-керівниками

Наталия Мухитдинова (Ассоциированный тренер)
03.02.2023 - 09.02.2024, Івано-Франківськ
1st level programs

1-й модуль программы 1-й ступени

Ольга Кадышева (Действительный тренер), Олександр Купчик (Тренер)
04.02.2023 - 05.02.2023, Онлайн
Lecture courses

Курс лекцій з психіатрії для психологів

Катерина Дроздова (Действительный тренер)
06.02.2023 - 08.02.2023, Онлайн
Specializations

"Робота зі співзалежністю в гештальт-підході"

Владимир Иванов (Ассоциированный тренер), Яна Полонська (Тренер)
10.02.2023 - 18.08.2024, Онлайн
1st level programs

1 ступень. Теорія і практика гештальт-терапії.

Роман Сидорченко (Действительный тренер), Ольга Михалева (Аккредитованный терапевт)
10.02.2023 - 21.01.2024, Онлайн
Conferences

VII УКР.КОНФЕР.ПО ВОПРОСАМ ЗАВИСИМОГО ПОВЕДЕНИЯ

Сергей Лобанов (Ведущий тренер), Татьяна Зайчикова (Ведущий тренер)
21.02.2023 - 22.02.2023, Київ
2nd level programs

2 ступінь

Аліна Фірсель (Действительный тренер), Владимир Иванов (Ассоциированный тренер), Яна Полонська (Тренер)
03.03.2023 - 01.03.2026, Онлайн
2nd level programs

2 ступінь

Аліна Фірсель (Действительный тренер), Владимир Иванов (Ассоциированный тренер), Яна Полонська (Тренер)
03.03.2023 - 01.03.2026, Онлайн
2nd level programs

Програма 2-го ступеня у Львові

Ігор Лебединець (Ведущий тренер), Марія Стасюк (Тренер)
10.03.2023 - 15.03.2026, Львів
Conferences

Міжнародна практична гештальт конференція «Сім’я та сучасні виклики суспільства»

Володимир Юшковський (Действительный тренер), Оксана Сідун (Тренер), Олена Шулік (Ассоциированный тренер), Олександр Осадчий (Ассоциированный тренер)
06.05.2023 - 07.05.2023, Онлайн Румунія
Specializations

"Клінічний підхід 2.0", спеціалізація

Катерина Дроздова (Действительный тренер), Євген Гончарук (Ведущий тренер), Роман Сидорченко (Действительный тренер)
15.05.2023 - 27.03.2024, Онлайн
Intensives

Інтенсив у Карпатах 17-29.07.23

Сергей Лобанов (Ведущий тренер), Татьяна Зайчикова (Ведущий тренер)
17.07.2023 - 29.07.2023, Синевир
Sign up for an event