Цикл супервізійних семінарів “Клініка і практика: Весняне загострення”.
Цей семінар необхідний вам, якщо ви:
Вчитесь або закінчили програму підготовки гештальт-терапевтів.
 Хочете працювати з клієнтами, розвиватися і професійно зростати в області гештальт-терапії.
 Хочете розкрити свій потенціал у роботі з клінічними клієнтами, а також, відточити свій індивідуальний стиль гештальт-терапевта, удосконалювати свою майстерність.

Формат супервізійних семінарів з’явився завдяки великій кількості запитів від студентів і колег – у даному форматі супервізійна підтримка супроводжується конкретно спрямованим обсягом теорії.
Цикл супервізійних семінарів триває три місяці – одна зустріч на місяць, щосереди, з 10:00 до 16:30 за київським часом.

У групі вітаються будь-які форми супервізії: очна, заочна, включена, групова, плануються великі лекції за темами семінару, розбір теорії та порівняльний аналіз клінічного та гештальт-підходів у роботі з клінічними клієнтами, що вагомо збагатить ваш професійний інструментарій.
Із задоволенням відповідатиму на ваші запитання та підтримуватиму дискусійний і колегіальний простір.
Групи двомовні.
Роботи під супервізією йдуть у залік сертифікаційних вимог навчальних програм.
Проєкт є відкритим, тобто можна буде приєднуватися як до циклу, так і до окремих семінарів.

Теми третього циклу:
1. ПТСР: психофізіологія та феноменологія стресу, психічна травма та посттравматичний розлад – диференціація понять та підходів до роботи. Екстрена психологічна допомога в разі травми та психотерапія ПТСР.
Дата: 6 березня
2. Психічний біль і суїцид. Психічний біль: феноменологія та етіологія поняття (від М. Пруста і З. Мамардашвілі до О. Моховикова і Дж. Франчісетті). Біль як точка зростання чи зупинки? Предиктори суїциду при різних психічних розладах. Суїцидальний ризик – як його об’єктивно оцінити у клієнта, превенція суїцидів у психотерапії. Позиція терапевта.
Дата: 10 квітня
3 Шизофренія: що таке психоз? Феноменологія психозів (об’єктні відносини, травми тріангуляції). Як зрозуміти, що клієнт перебуває в психозі та як з ним говорити про це? Сучасні клінічні критерії шизофренії, інтегративний розлад. Феноменологія клієнта з шизофренією. Робота в гештальт-підході з психотиками.
Дата: 8 травня