У рамках проєкту із клінічної гештальт-терапії PSYCHOtherapists запрошуємо вас на теоретико-практичний супервізійний семінар по РОБОТІ ІЗ кПТСР. Формат семінару передбачає дві теоретичні частини, в яких будуть розглянуті питання:

  1. біологічних аспектів травми, імпліцитних та експліцитних спогадів
  2. дисоціації, деперсоналізації/дереалізації
  3. психологічні аспекти емоційного насилля, неглекту, булінгу
  4. поняття про емоційно незрілі батьківські системи
  5. кПТСР.

Теорія буде проілюстрована практичними частинами, протягом яких учасники семінару зможуть взяти заочну супервізію на кейс у однієї з ведучих з подальшим груповим процес-аналізом або може відбутися очна клієнт-терапевтична робота із супервізією та груповим процес-аналізом.

Семінар буде цікавим студентам II ступеню підготовки гештальт-терапевтів для формування уявлення про поняття кПТСР, а також колегам з досвідом, які прагнуть поглибити знання та досвід із теми у колі колег. Години участі зараховуються в заліковку НАГТУ як майстерня або лекційні години.

ДАТА: неділя, 11 серпня, 11.00-18.00 за Києвом з годинною перервою на обід. Працюємо онлайн в ZOOM (посилання учасники отримають після реєстрації)

ВАРТІСТЬ: 50 євро

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ: 10-12

ВЕДУЧІ:

СВЯТОСЛАВНА ПОМАЗАН – лікар-психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт НАГТУ, парний терапевт (IFGT), учасниця 3-ої ступені навчання гештальт-терапії, ведуча тренінгів, воркшопів, теоретичних семінарів та лекцій.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007160342637

+380 63 997 25 45

АННА ГЛУШКО – медичний психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт НАГТУ, учасниця 3-ої ступені навчання гештальт-терапії, ведуча груп, чарівна жирафка.

https://www.facebook.com/anna.ashmoon

+380 50 827 42 36

Для реєстрації просимо заповнити форму за посиланням:

https://forms.gle/pUZ9ybg8AFTPrkwV8

Запрошуємо та будемо раді зустрічі!