ШАТТЛ «ГЕШТАЛЬТ І ТВОРЧІСТЬ»

Час проведення: 22-27 СЕРПНЯ 2022

Початок роботи: 22 СЕРПНЯ 2022

Завершення роботи: 27 СЕРПНЯ 2022

Форма проведення – ОНЛАЙН

Шаттл дозволяє отримати інтенсивний клієнтський досвід у груповому та індивідуальному форматі у акредитованих тренерів/дійсних тренерів/провідних тренерів, акредитованих супервізорів.

Через дослідження особистісних питань і тим самим учасники отримують можливість вбудувати цей досвід для своєї професійної психологічної/психотерапевтичної діяльності. Опанування навичок роботи з внутрішньою феноменологією, включення експерименту, психодрами, дослідження процесу прийняття рішень в індивідуальному та груповому форматах процес творчий, унікальний і неповторний.

Тривалість шість днів інтенсивної індивідуальної роботи з тренером/терапевтом та у терапевтичних групах. Вся робота в рамках Проекту організується та проводиться акредитованими спеціалістами ВСППГП «Український Гештальт Інститут».

Один клієнтський інтенсив може бути замінений шатлом. Шаттл зараховується до сертифікаційних вимог.

«Арт-терапія — це терапевтичний напрямок, пов’язаний з використанням клієнтом різних образотворчих матеріалів та створенням візуальних образів, процесом образотворчої творчості та реакціями клієнта на створені ним продукти творчої діяльності, що відображають особливості його психічного розвитку, здібності, особистісні характеристики, інтереси, проблеми та конфлікти».

Арт-терапевтичні методи використовуються для надання допомоги представникам різних груп населення та використовуються сучасними фахівцями у галузі психічного здоров’я. Це стосується травматиків різної етіології; людей, які не завершилися робота горя/втрати; клієнтів, які переживають ПТСР; «лікування» залежностей; роботи з жінками та парами, які очікують дитину; дослідження взаємодії сім’ї та ін.

У ході сесій, з використанням арт-терапії, клієнти отримують можливість подивитися на травматичні переживання за рахунок їх об’єктивізації та утримання у візуальних та пластичних образах.

Люди можуть «подивитися» на свої почуття, відображені в малюнках, глині, піску, іграшках і щось розповісти про них, переробити та переосмислити свій досвід. Завдяки поєднанню вербальної та невербальної експресії зміцнюється «Я» клієнта та ефективність психотерапії підвищується.

За допомогою арт-методів психолог гештальт-терапевт спонукає клієнта до взаємодії з образотворчими матеріалами. Використовуючи їх, клієнт, у присутності спеціаліста, висловлює у образотворчій роботі свої думки, почуття, спонукання, які перебувають глибоко всередині. Цікавий та захоплюючий процес створення твору, в якому беруть участь дві людини – терапевт та клієнт.

Чи арт-терапія є творчістю? Сергій Довлатов писав: «У будь-якій роботі є місце творчості». А Сомерсет Моем стверджував, що «творчість – особливий вид діяльності, вона у собі несе задоволення». Швидше за все, не важливо, чим зайнятий творець – важливо те, ЯК він це робить. І тоді будь-яка справа, за яку береться творець, стає творчістю. А Творчість це процес… процес створення та творення. Творча людина відкриває нові можливості, нові ступеня свободи, нові вибори… Творити – означає підтримувати життя.

Форми роботи:
• терапевтичні групи протягом дня – ранкові та вечірні групи.
• терапевтичні індивідуальні сесії (кожен учасник отримує 1 годину індивідуальної терапії на день).

Кількість учасників обмежена 20 осіб.

Тренери/терапевти: Людмила Кумпан, провідний тренер (Херсон), Руслан Синиченко, дійсний тренер (Харків), Аліна Фірсель, дійсний тренер (Київ), Тетяна Бєлоусова, асоційований тренер (Київ), Людмила Підлипна, асоційований тренер (Івано-Франківськ)

Запис на шатл тільки при оплаті!

Зареєструватися на шатл та ін. інформація за телефонами (телеграм, вайбер):
Людмила Кумпан +38 050 499 33 01 (Telegram, СМС)
Руслан Синиченко +38 050 325 25 98
Аліна Фірсель +38 067 499 51 52
Тетяна Бєлоусова +38 067 706 94 94
Людмила Підлипна +38 050 984 18 50

ОРГВНЕСОК: 200 у.е., після 1.08 250 у.е