Шатл для терапевтів «Гами гештальт терапії»

В музиці гами використовуються для того, щоб налаштувати пальці на гарну техніку виконання музичних творів. Спеціальні психотерапевтичні гами підготувала команда досвідчених тренерів, супервізорів, щоб допомогти терапевтом мелодійно, гармонійно опанувати професійну діяльність терапевта.

Вітаемо колеги!
Ми хочемо запропонувати вам новий проект для вдосконалення терапевтичного бачення починаючих та вже практикуючих гештальт терапевтів.

Це шатл для терапевтів «Гами гештальт терапії».

Шаттл буде корисний для практикуючих гештальт терапевтів, студентів других та третіх ступеней навчальних програми тим, що на протязі 6 днів терапевти зможуть працювати з клієнтами під супервізією досвідчених тренерів нашої спілки, приймати участь у супервізіях очних на групі і також попрацювати зі своїми клієнтськими запитами.

Шаттл буде проходити ОНЛАЙН, розрахований на 6 днів. У вас буде можливість відвідувати терапевтичну групу , та кожен день мати очну роботу з клієнтом під супервізією.

Чекаємо на вас. Шатл розрахований на 20 осіб.

Для студентів базових навчальних програм шатл зараховується як терапевтичний інтенсив. На шатлі будуть різні форми роботи: індивідуальні супервізії, індивідуальна і групова терапія.

Орг комітет шатлу:
Юшковський Володимир, Сідун Оксана, Шулік Олена та Осадчий Олександр.

Тренерський склад шатлу:
Юшковський Володимир, Сідун Оксана, Шулік Олена , Осадчий Олександр та інші.

Дати проведення: 9-14 червня 2023 року.
Формат шатлу- Онлайн.
Ціна 280€ до 1.03, 300€ до 1.06, 320€ на місці.
Передоплата обов‘язкова для реєстрації участі.
Внески не повертається за місяць до початку шатлу.

Ведучі:
Володимир Юшковський – терапевт, супервізор та дійсний тренер ВСППГП УГІ.

Оксана Сідун – тренер ВСППГП УГІ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психолог, медійний психолог, кандидат психологічних наук, ведуча навчальних програм 1,2 ступеня з гештальт-терапії, терапевтичних та супервізорських груп., організатор гештальт фестивалю «Пазли».

Олександр Осадчий – лікар психіатр, асоційований тренер ВСППГП УГІ, сертифікований та акредитований гештальт терапевт та супервізор, ведучий психотерапевтичних та супервізорських груп, навчальних програм 1-2 ступенів з гештальт терапії. Сімейний психолог. Спеціалізації: “Психотерапія залежної та співзалежної поведінки”, “Групова терапія в рамках Гештальт підходу”.

Олена Шулік – асоційований тренер, супервізор, ведуча сімейної та групової спеціалізацій, робота з парою в Гештальт-Терапії. Ведуча 1 та 2 ступенів навчання Гештальт-Терапії. Член Асоціації Психотерапевтів та Психоаналітиків України.

Контакти Viber Telegram:
Володимир Юшковський +380679405587
Олена Шулік +380503820801
Олександр Осадчий +380505278620
Оксана Сідун +380677746504