Шатл “Гештальт підхід та нові свідки терапії” відбудеться онлайн протягом 13 – 18 січня 2024 року.

Зараз, як ніколи, важливо відчувати стан безпеки та стабільності. Ми не в силах змінити зовнішні обставини й створити навколо себе безпечну зону, проте ми точно можемо пропрацювати тривожні відчуття, віднайти для себе опору всередині й завдяки цьому знайти толерантні та дбайливі форми для відносин з собою та оточуючими.

Шатл — це форма психологічної роботи. ЇЇ головна цінність в тому, що вона дає мождивість поєднувати індивідуальну роботу з психотерапевтом та роботу в терапевтичній групі.

Особливість нашого шатлу в тому, що всі учасники отримують індивідуальну терапію від тренерів НАГТУ.

Наша тренерська  команда проведе для вас:

— 18 години групової терапії

— по 6 годин індивідуальної терапії

Ми підготували для вас особливу форму участі, цікаву тематичну роботу в малих групах-трійках для всіх учасників заходу.

Наш шатл — це можливсть:

— краще пізнати себе та свої стосунки

— збільшити інтенсивність переживань та усвідомлень

— знайти нові ресурси та підтримку

— отримати нові знайомста та поринути в цікаві динамічні процеси взаємодії

— пропрацювати особисті кризи та незавершені гештальти

— набути нового досвіду, нових знань, ідей та рішень

Кажуть, що участь у шатлі, можна порівняти з 1 роком терапії чи з 8–10 роками звичайного життя. А ви в це вірите? Приходьте до нас, спробуємо разом!

Тренерська команда:

Олександр Лопатін (Дніпро /Дрезден) – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренер Національної Асоціації Гештальт-Терапевтів України. Тривала клінічна практика. Працює в галузі індивідуальної та групової психотерапії, ведучій та організатор терапевтичних та освітніх гештальт-груп.

Шаригіна Наталія (Київ/Відень) психолог, гештальт-терапевт, супервізор та асоційований тренер Національної Асоціації Гештальт-Терапевтів України. Ведуча спеціалізації «Гештальт підхід у сексології та сексопатології». Тривала клінічна практика.

Юлія Шведова (Київ) – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер Національної Асоціації Гештальт-Терапевтів України. Тривала клінічна практика в роботі з сім’ями та парами. Працює в галузі індивідуальної

та групової психотерапії. Спеціалізація в галузі психосоматики.