В цьому році шатл «Грані ідентичності» ми проводимо ОНЛАЙН.
Під керівництвом досвідчених ведучих – Сідун Оксана, Єлізарова Галина, Осадчий Олександр та інших тренерів, які вже традиційно приймають участь у шатлі, та за підтримки учасників ми будемо досліджувати грані своєї ідентичності та, виходячи з досвіду інших учасників, розширювати і свою ідентичність. І ми сподіваємося, що робота з почуттями та стосунками дозволить вам збагатити свій досвід, як особистий, так і професійний.
Шатл розрахований на 6 днів. У вас буде можливість КОЖНОГО ДНЯ відвідувати терапевтичну групу вранці і ввечері, і одну індивідуальну сесію на день.
Чекаємо на учасників. Кількість місць обмежена – 25 осіб!
Для студентів базових навчальних програм шатл зараховується як клієнтський інтенсив.
Орг комітет шатлу:
Гала Єлізарова, Оксана Сідун та Олександр Осадчий.
Тренерський склад шатлу: Гала Єлізарова, Оксана Сідун, Олександр Осадчий  та інші.
Час проведення:
24-29 серпня 2023 року. Початок шатлу 24.08 о 9.30.
Ціна за шатл 300 у.е. до 1.04, 325 у.е. до 1.06, 360 у.е. далі.  Для реєстрації участі – передоплата є обов’язковою.
Внески не повертаються за місяць до початку шатла.
Ведучі:
Галина Єлізарова – провідний тренер ВСППГП УГІ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, психолог-сексолог (магістр психології), спеціалізація сексології.
Оксана Сідун – тренер ВСППГП УГІ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психолог, медійний психолог, кандидат психологічних наук, викладач психології НПУ імені М.П. Драгоманова, ведуча навчальних програм 1,2 ступеня з гештальт-терапії, терапевтичних та супервізорських груп., організатор гештальт фестивалю «Пазли».
Олександр Осадчий – лікар психіатр, асоційований тренер ВСППГП УГІ, сертифікований та акредитований гештальт терапевт та супервізор, ведучий психотерапевтичних та супервізорських груп, навчальних програм 1-2 ступенів з гештальт терапії. Сімейний психолог. Спеціалізації: “Психотерапія залежної та співзалежної поведінки”, “Групова терапія в рамках Гештальт підходу”.
Запис на шатл у Viber, Telegram, WhatsApp:
+380503962484; +1 786-230-9951 Гала Єлізарова.
+380677746504 Оксана Сідун.
+380505278620 Олександр Осадчий.