Шатл «Я-ТИ-МІЖ НАМИ» відбудеться онлайн протягом 25–30 квітня 2023 року.

Зараз, як ніколи, важливо відчувати стан безпеки та стабільності. Ми не в силах змінити зовнішні обставини й створити навколо себе безпечну зону, проте ми точно можемо пропрацювати тривожні відчуття, віднайти для себе опору всередині й завдяки цьому знайти толерантні та дбайливі форми для відносин з собою, зі своєю парою, зі своїми рідними та близькими. 

Кожна особистість, пара, сім’я потребує уваги до себе, свого спокою та чуттєвості. Ми пропонуємо вам приєднатися до нашого проєкту для більш глибокого занурення

в теми вашої ідентичності , ваших стосунків та вашої парності  у вирії сьогоденних змін і хаосу. 

Шатл — це форма психологічної роботи. ЇЇ головна цінність в тому, що вона дає мождивість поєднувати індивідуальну роботу з психотерапевтом та роботу в терапевтичній групі. 

Особливість нашого шатлу в тому, що всі учасники отримують індивідуальну терапію від тренерів ВСППГП. 

Наша тренерська  команда проведе для вас:

— 24 години групової терапії

— по 6 годин індивідуальної терапії

Ми підготували для вас особливу форму участі, відмінну від інших шатлів, цікаву тематичну роботу в малих групах-трійках для всіх учасників заходу. 

Наш шатл — це можливсть:

— краще пізнати себе та свої стосунки 

— збільшити інтенсивність переживань та усвідомлень 

— знайти нові ресурси та підтримку

— отримати нові знайомста та поринути в цікаві динамічні процеси взаємодії

— пропрацювати особисті кризи та незавершені гештальти

— набути нового досвіду, нових знань, ідей та рішень 

Кажуть, що участь у шатлі, можна порівняти з 1 роком терапії чи з 8–10 роками звичайного життя. А ви в це вірите? Приходьте до нас, спробуємо разом! 

Тренерська команда: 

Олександр Лопатін (Дніпро /Дрезден) – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренер Національної Асоціації Гештальт-Терапевтів України. Тривала клінічна практика у роботі з сім’ями та парами. Працює в галузі індивідуальної та групової психотерапії, ведучій та організатор терапевтичних та освітніх гештальт-груп в Україні, Китаї, Сінгапурі.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001122468614

Вікторія Штробле (Киів/Ільмінау) — практикуючий психолог, PsyD, тренер, акредитований гештальт-терапевт та супервізор ВСППГП, член УАСР, АППЛ. Спеціаліст у галузі дитячої та підліткової психології, гендерних і сімейних відносин, психосоматичних порушень, сексуальних дисфункцій і кризових станів. Консультант організацій і власників бізнесу.  

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002136480536

Наталія Стоєцька ( Київ) магістр психології, клінічний психолог 1 категорії (ТМО «Психіатрія» 16 років), гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВСППГП. 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001611564780

Оргвнесок: до 1 квітня €300, після — €350

Запис для участі: ви можете писати будь-кому з нас у приватні повідомлення на фейсбуці або на what’s up, viber, telegram +380677646452