Шаттл «Геометрія стосунків» — 14 -19 травня 2024 року (онлайн)
Початок 14 травня, завершення 19 травня. Дати проведення шаттлу: 14 – 19 травня 2024 року. Шаттл дає змогу здобути інтенсивний клієнтський досвід у груповому та індивідуальному форматах у акредитованих/дійсних/провідних тренерів.
Особливістю цього шаттлу є те, що тут досліджується взаємодія учасників між собою. Кожен учасник і кожна учасниця має змогу помітити власні патерни (закономірності) поведінки в контакті з іншою особою/іншими людьми; проекції та перенесення, що виникають у динаміці стосунків; темп, у якому учасники рухаються «в контакт» чи «від контакту»; мотиви встановлення чи уникання стосунків.
Тема стосунків є багатогранною та супроводжує людей упродовж усього життя. На шаттлі ми досліджуємо емоційні та функціональні процеси у стосунках: радість і смуток; задоволення та невдоволеність; те, через яку поведінку проявляються різні переживання; хто та як піклується/не піклується один про одного; що отримують і чого уникають у стосунках; початок і завершення стосунків — усе те, що має звʼязок із різними формами стосунків.
«Ми всі родом з дитинства» й наші стосунки беруть свій початок саме там. У цих стосунках нам жилось по-різному. Чи справді все було так погано? Чи, може, ми, коли були дітьми, чогось не помічали? Не всі мали повні родини. Що відбувалось, якщо був відсутній один із батьків? Зʼявляється можливість осмислити, хто саме посідав місце того з батьків, хто був відсутній. Тож як вибудовувалась ідентичність у всіх цих випадках?
Подружні, сімейні та партнерські стосунки захоплюють. Цікавими є й відносини в «трикутниках»… Що являють собою «трикутні» стосунки? Це добре чи погано? Через що вони виникають? У родині це стосунки «дружина — чоловік — коханка» або «чоловік — дружина — коханець». Або «тато — дитина — мама» чи «мама — дитина — бабуся» тощо. Важливо усвідомити, чому виникали такі стосунки, як людина проявляється в різних «ролях» і які потреби в них реалізовує. Які переживання приховані в цій сталій і стабільній фігурі
Азартні відносини мають місце в трикутниках типу «одружена пара та їхні батьки». Досліджуючи, наприклад, стосунки «чоловік — дружина — свекруха», ми стикаємося з темою конкуренції та з тим, що жінки дуже переживають за те, кому з них належатиме серце чоловіка.
У стосунках виникають також інші геометричні фігури… Ось, наприклад, квадрат: «тато — мама — двоє дітей». Тут, можливо, ми стикаємося з дитячою конкуренцією, ревнощами та заздрістю у стосунках. Важливо розуміти, яким є внесок кожного з учасників у стосунки, щоб підтримувати процеси, і в чому полягає глибинний сенс існування тих чи інших стосунків.
Запрошуємо вас узяти участь у цікавих і захопливих процесах нашого шаттлу. Завдяки йому ви краще розумітимете, які особливості та які потреби «втягують» людей у стосунки. Зʼявиться додаткова можливість помітити та усвідомити себе, свої мотиви у стосунках, виявити свої власні «граблі» та обирати, чи наступати на них або ні. «Граблів», як кажуть, не уникнеш, тому важливо, щоб вони не «били» в одне й те саме місце
На шаттлі кожен учасник і кожна учасниця здобуває новий досвід або чітко та явно бачить способи відносин, які їм уже не підходять. Індивідуальну та групову терапію проводять досвідчені тренери, які підтримують усвідомлювання учасників; облаштовують безпечні умови для процесів, що відбуваються в груповому та індивідуальному просторі. Процеси на Шаттлі проходять насичено, екологічно та з можливістю зустрічатись і проживати складні й непрості теми, що повʼязані зі стосунками.
Участь у шаттлі зараховується програмним клієнтам як участь у клієнтському інтенсиві.
Тренери/терапевти:
Людмила Кумпан, провідний тренер (Херсон); Оксана Сідун, дійсний тренер (Київ), Руслан Синиченко, дійсний тренер (Харків); Тетяна Бєлоусова, тренер (Київ).
Запис і довідки — у вайбері, телеграмі чи за телефонами ведучих шатлу:
Людмила Кумпан (зв’язок тільки через телеграм смс) +380504993301,
Оксана Сідун +380677746504,
Руслан Синиченко +380503252598,
Тетяна Бєлоусова +380677069494