Вітаємо!
В цьому році ми, команда досвідчених тренерів НАГТУ проводимо
терапевтичний шатл «Грані професійної ідентичності».
Цей захід буде корисний починаючим чи практикуючим терапевтам, які хочуть отримати динамічну супервізію з ведучими шатлу.
Шатл буде проходити 6 днів, в ОНЛАЙН форматі.
Кожень день ви будете приймати участь у групі, кожень день у вас буде очна індивідуальна супервізія в динаміці з ведучими шатлу, кожен день ви також зможете попрацювати зі своїми клієнтськими запитами.
Шатл розрахований на 20 осіб.
Чекаємо на вас!
Для студентів НАГТУ, які навчаються в базових програм підготовки гештальт терапевтів, шатл зараховується як терапевтичний інтенсив.
Орг комітет: Гала Єлізарова, Оксана Сідун та Олександр Осадчий.
Тренерський склад: Гала Єлізарова, Оксана Сідун, Олександр Осадчий.
Час проведення:
3 – 8 вересня 2024 року. Початок шатлу 3 вересня о 9.30 за Києвом.
Ціна за шатл  300 уе до 1.05, 325 уе до 1.08, 350 уе з 1.08 і до початку шатла. .
Для реєстрації участі – передоплата є обов’язковою.
Внески не повертаються за місяць до початку шатла.
Ведучі:
Галина Єлізарова – провідний тренер НАГТУ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, психолог-сексолог (магістр психології), спеціалізація сексології.
Оксана Сідун – тренер НАГТУ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психолог, медійний психолог, кандидат психологічних наук, викладач психології НПУ імені М.П. Драгоманова, ведуча навчальних програм 1,2 ступеня з гештальт-терапії, терапевтичних та супервізорських груп., організатор гештальт фестивалю «Пазли».
Олександр Осадчий – лікар психіатр, асоційований тренер НАГТУ, сертифікований та акредитований гештальт терапевт та супервізор, ведучий психотерапевтичних та супервізорських груп, навчальних програм 1-2 ступенів з гештальт терапії. Сімейний психолог. Спеціалізації: “Психотерапія залежної та співзалежної поведінки”, “Групова терапія в рамках Гештальт підходу”.