Запрошуємо на гештальт-шатл “Відновлення” на о. Крит (Греція)!

Ми всі зараз потребуємо відновлення, і є багато причин, чому магічний Крит підходить для цього ідеально. Шатл проходитиме на узбережжі Середземного моря неподалік від міста Ханья.

Гештальт-шатл “Відновлення” передбачає інтенсивну психотерапію, суміщену з відпочинком на морі. А саме:
– щодня індивідуальна терапія;
– групова терапія двічі на день.

Психотерапія надається виключно досвідченими психотерапевтами з багаторічною практикою і досвідом проведення подібних заходів.

Тренерська команда:

Лопатін Олександр – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренер НАГТУ. Тривала клінічна практика у роботі з сім’ями та парами. Ведучий та організатор терапевтичних та освітніх гештальт-груп в Україні, Китаї, Сінгапурі.

Шаригіна Наталія – психолог, гештальт-терапевт, супервізор та асоційований тренер НАГТУ. Ведуча спеціалізації «Гештальт підхід у сексології та сексопатології».

Мартиненко Тетяна – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер НАГТУ. Автор і ведуча семінарів про парне життя для психологів “Психотерапія кохання”.

Структура шатлу складається з двох трьох-денних блоків і одним вихідним днем між ними. Рекомендуємо запланувати більше часу – до та після заходу – на відвідування історичних і природних пам’яток та релаксу.

Острів Крит – це унікальне місце, батьківщина Зевса і оливок, колиска першої європейської цивілізації, а регіон Ханья вважається найбільш багатим природними дивами.

Вартість участі в шатлі 350€ до 1 серпня, пізніше і на місці 400€. Авіапереліт (до міста Ханья) та проживання оплачується самостійно.

Участь у шатлі зараховується студентам НАГТУ.

Контакти для реєстрації:

Наталія
+380682019933
https://www.facebook.com/sharochka

Олександр
+4915172827241
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001122468614

Тетяна
+380972927949
https://www.facebook.com/martynenko.tatiana/