Триденний лекційний курс НАГТУ УГІ по роботі з залежним патерном в парадигмі гештальт-підходу  у Львові.

Ми , Оксана Леськів та Альбіна Майкович, є авторками  та ведучими курсу «Зсередини та довкола залежності» від 2016 року і ми щоразу модифікуюємо та вдосконалюємо його.

 

Гештальт!
Основною частиною курсу, звісно, є вимір гештальт-підходу, гештальт-терапія залежного патерну. Ми розглядаємо  поняття адиктивного селф та адиктивної кривої контакту, приділяємо  увагу особливостям терапевтичного контакту та стратегії терапії. Ми
орієнтуємося не тільки на теорію, але й на практику: практична частина акцентована на терапевтичну позицію традиційно для формату навчання в гештальт підході – тобто через власний досвід. Частина вправ наші, авторські, спрямовані на відпрацювання терапевтичної позиції та діагностику. В рамках курсу можлива робота в групі , супервізія із подальшим процес-аналізом.

 

Що корисного?
Розглянемо феномен залежності з точки зору системної, аналітичної, клінічної парадигм; ми також будемо говорити про подвійну діагностику, в тому числі і про тему залежної поведінки в ситуації війни, про ПТСР та вживання ПА; ознайомимо вас з фізіологією мозку під час вживання різних хімічних речовин. В рамках курсу ми запрошуємо лектора для якісної презентації клінічного погляду: запрошений лектор – Сергій Лущик: сертифікований лікар-психіатр, сертифікований лікар-нарколог, ( в рамках курсу відбудеться годинна лекція та трохи часу на питання – відповіді ); ми також будемо говорити про подвійну діагностику, в тому числі і про ПТСР та вживання ПА.

Для кого?

Наш авторський курс буде корисним тим, хто працює з цією тематикою на практиці і хоче розширити фокус бачення теми, ознайомитись із стратегіями роботи через призму гештальт-підходу та розширити інструментарій для роботи з клієнтами; або тим, хто не може до кінця вирішити братися за цю непросту тему чи ні. Запрошуємо практикуючих гештальт терапевтів і студентів 2 рівня навчання у гештальт-підході.

Про нас:

Альбіна Майкович: практичний психолог, гештальт – терапевт, акредитований супервізор, ведуча навчальних програм НАГТУ УГІ.

Леськів Оксана: акредитований гештальт-терапевт НАГТУ УГІ , арт-терапевт, кризовий психолог.

 

Організаційні деталі:
Час проведення:
Львів очно, готель «Жорж»
20.10.23 п’ятниця 10.00 – 19.00
21.10.23 субота 10.00 – 19.00
22.10.23 неділя 10.00 -19.00
Вартість 140 $ передплата 40$ в еквіваленті, аванс поаертається до старту проєкту у зв‘язку з непередбачуваностями війни.

 

Питання та рєстрація:
0674503454 (Оксана) @оксана леськів
0988409189 (Альбіна) @albina maykovych

Кількість місць 15