Спеціалізація «Гештальт підхід в роботі з парами» в НАГТУ
Cпеціалізація включає 180 годин (6 триденок, 7 триденка– сертифікаційна)

Призначена для учасників учбових програм по гештальт-терапії, гештальт-терапевтів, практичних психологів, яких цікавить гештальт-підхід в роботі з парами.

Старт програми 20 – 22 вересня 2024 р.

Навчання проходить оффлайн, в Києві

Це шість триденок, сьома триденка – сертифікаційна.

Ціна за триденку 150 €. Для регістрації, передоплата обов’язкова.

Дати модулів на 2024 – 2025 рік:

1. 20-22.09.24

2. 22-24.10.24

3. 21-23.02.25

4. 18-20.04.25

5. 20-22.06.25

6. 19-21.09.25

7. 21-23.11.25 сертифікація

Теми модулів програми:

Модуль: Види пар. Особливості роботи з різними парами (дитячо-батьківською, подружньою парою, парою бабуся-мама, дідусь-батько) в гештальт-підході. Ко-терапия в роботі з парами. Укладення контракту.

Модуль: Робота з дитячо-батьківською парою. Діагностика дитячо-батьківських стосунків. Способи переривання і модальності контакту: злиття, інтроєкция, проекція, дефлексия, ретрофлексія. Порушення ідентичності: дочерней, материнською, батьківською. Причини виникнення. Перевертання в дитячо-батьківських стосунках, коли діти стають батьками для своїх дітей. Діалог в дитячий — батьківських стосунках.

Модуль: Подружня пара і робота з нею в гештальт підході. Побудова діалогу, налагодження контакту в стосунках пари. Ко-терапевтічна пара як дзеркало подружньої пари.

Модуль: Пастки роботи з парою. Тріангуляція терапевта парою. Пари бабуся-мама, бабуся-папа; робота з розширеною сім’єю. Робота з парою сиблінгов. Особливості роботи з парою поодинці і в ко-терапії.

Модуль: Сексуальність в парі. Гендер і сексуальність. Сценарії стосунків чоловіків і жінок. Типові проблеми стосунків в парі: нерозуміння, ревнощі, зради, втрата інтересу один до одного та ін.

Модуль: Ко-терапевтічна пара. Особливості взаємодії в ко-терапевтічніх стосунках. Динаміка розвитку стосунків, складні місця в стосунках, уникнення пасток.

Модуль: Сертифікаційний

 

Керівник програми:

Оксана Сидун – кандидат психологічних наук, дійсний тренер НАГТУ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий і сімейний психолог, викладач Одеського морського університету, експерт програм на телеканалі Інтер «Стосується кожного» та інших, ведуча навчальних програм 1—2 рівнів гештальт-терапії, терапевтичних і супервізорських груп.

 

Запрошені тренери:

Володимир Степаненко – асоційований тренер НАГТУ, супервізор, гештальт-терапевт

Олександра Литвинчук – кандидат психологічних наук, асоційований тренер НАГТУ, супервізор, гештальт-терапевт, гештальт-коуч, сімейний терапевт, тренер з навчальних програм 1-2 ступеня та супервізорських груп. Досвід приватної практики та групової роботи – 22 роки

Влад Шепель (Кріпа) – асоційований тренер НАГТУ, супервізор, гештальт-терапевт. Спеціалізації: “Організаційне консультування” (НАГТУ), “Робота з сексуальністю в Гештальт підході” (КГУ); «Гештальттерапія з сім’єю та парами» (CIGTFP); а також “Тілесно-орієнтована терапія”, “NonDual therapy”; понад 16 років досвіду групової та індивідуальної психотерапевтичної практики.

Наталія Шаригіна – асоційований тренер НАГТУ, супервізор, гештальт-терапевт. Спеціалізації НАГТУ: “Клінічна гештальт-терапія”, “Робота з психосоматичними розладами”, “Гештальт підхід у сексології та сексопатології”, “Тілесно-орієнтований підхід у гештальттерапії”, “Гештальттерапія з сім’єю та парами” (CIGTFP). 15 років досвіду психотерапевтичної практики.

Ольга Кадышєва- провідний тренер НАГТУ, супервізор, гештальт-терапевт, психолог, кризовий психолог.

Контакти:

Організатор набору групи

+380505979715 – Олександра Литвинчук