«ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПІЯ В РОБОТІ З ГЕНДЕРНОЮ ІДЕНТИЧНІСТЮ, ПАРАМИ ТА ПОДРУЖНІМИ ВІДНОСИНАМИ».

Старт: 07-09 листопада 2023р.

Навчання буде проходити в онлайн форматі на платформі ZOOM.  7 триденок з періодичністю раз на 2-2.5 місяці.
Програма спеціалізації:

1. Поняття гендер. Парадигма поля та формування гендерної ідентичності. Концепція Self у гештальт-підході. Гендерна ідентичність як частина personality: що означає бути жінкою/чоловіком у сучасному світі. Гендерні системи, ролі, самовираження, сексуальна орієнтація.
2. Психологічна стать. Ранні порушення ідентичності. Чоловіча та жіноча ідентичність. Шлях розвитку від хлопця до чоловіка. Етапи розвитку чоловічої ідентичності, кризи переходу. Особливості розвитку та формування жіночої ідентичності. Конфлікти жіночої ідентичності: дівчина, жінка, мати. Проблеми, пов’язані з чоловічою та жіночою ідентичністю та робота з ними у гештальт-терапії.
3. Поняття контакту у гештальт-підході. Контакт та діалог у відносинах. Відносини, які ми вибираємо. Рівні відносин. Мотиви вступу у взаємовідносини. Вибір партнера. Етапи розвитку взаємин у парі. Стилі взаємин у парі чоловік – жінка, в одностатевих парах (за функціями, структурою, циклом контакту).
4. Гештальт-підхід до терапії стосунків у парі. Типові проблеми взаємин у парі та «жахи» подружнього життя: нерозуміння, ревнощі, зради, втрата інтересу один до одного та ін. Вплив розширеної сім’ї на партнерські та подружні відносини.
5. Гендер та сексуальність у теорії ДКО. Сексуальні відносини. Сексуальність у житті та в терапії. Секс та сексуальність. Роль і місце сексуальності у житті. Поняття про сексуальну «норму». Мова сексуальності. Як говорити про «заборонені» теми. Сексуальна привабливість чоловіка та жінки. Сексуальні ролі чоловіків та жінок. Психосексуальна сумісність.
6. Професійна самосвідомість гештальт-терапевта при роботі з гендерними відносинами та проблемами. Усвідомлення власних сильних сторін, ресурсів та обмежень. Ідентичність психолога: професійна, гендерна, сексуальна.
7. Сертифікація

За додатковою інформацією, внесенням передплати та проходженням співбесіди, будь ласка, звертайтесь:
+380 (96) 468 77 36 (what’s app, messenger, telegram)
Надія Назарчук https://www.facebook.com/nadiya.nazarchuk