«Клінічний підхід у гештальт-терапії», спеціалізація
Для студентів НАГТУ, практикуючих психотерапевтів та психологів
Нехай ви не працюєте з людиною в депресії, але до вас прийде його дружина: ризик розлучення в сім’ях, де один з подружжя страждає на БАР, зростає вдесятеро.
Нехай клієнт із деменцією не ваш. Але на терапію прийдуть його рідні, у багатьох буде депресивний стан, у деяких — нозофобія.
До вас прийдуть клієнти з панічними атаками, симптомами нав’язливостей, реактивними депресіями, підвищеною тривожністю та астенічним синдромом, який викликаний то перевтомою, то соматичним процесом. Як поєднати зусилля психотерапевта та лікаря-психіатра, щоб допомогти клієнту?
Як провести первинну клінічну діагностику та диференціацію з іншими розладами, скласти контракт на психотерапію, вибрати стратегію роботи, вирішити, чи потрібне співведення з лікарем, і як власне працювати з клієнтами?
«Клінічний підхід 2.0» об’єднає сильні сторони кількох напрямків – психології, генетики, психотерапії та превентивної медицини. У програмі будуть лекції, клінічні розбори пацієнтів, ситуаційні завдання, вправи, супервізії. І насамкінець — опис психопатологічного портрета. Свого.