Запрошуємо приєднатися до спеціалізації “Психологічна діагностика в гештальт-підході”
Програма підійде студентам першого ступеня за наявності практики та постійної супервізії, студентам другого ступеня, практикуючим психологам та психотерапевтам різних напрямків.
За підсумками проходження спеціалізації видається сертифікат, який відповідає стандартам НАГТУ.
Програма спеціалізації:
Навчання відбувається у формі 6 триденних тематичних сесій протягом (180 годин), що включають теорію, освоєння діагностичних опитувальників та методик, демонстраційні терапевтичні сесії. 7 сесія – сертифікаційна.
Основні розділи програми:
1. Поняття особистості, структура особистості Кернберга. Темперамент, характер, можливості зміни рис характеру та роботи з ними у парадигмі гештальт-підходу. Розгляд типів характеру з погляду Self-процесів, механізмів переривання контакту, ДКЛ, психосоматичних проявів, психічних прикордонних станів. Відповідність рис темпераменту, розвиток внутрішнього конфлікту. Поняття особистості, структура особистості Кернберга. Тактика та стратегії роботи в гештальт-підході.
2. Психотерапевтична діагностика Кернберга. Діагностика рівня патології Рівні організації Self.
Механізми переривання контакту (захисні механізми людини). Типи та порушення прихильності. Робота з цими процесами та проявами в гештальтному підході. Методи діагностики.
3.Пізнавальні психічні процеси – як феномени контакту і поля, що постійно змінюється. Теорія поля. Діагностика, види та особливості роботи.
4. Діяльність (потреба-мотив-мета-засоби-дії-результат) та вольові процеси. Потреби, формування мети, мотиви.Концепція циклу-контакту.
Застосування теорії циклу контакту щодо діяльності і вольових процесів. Класифікація об’єктів потреби, піраміда Маслоу, потреби за етапами розвитку з погляду ДКЛ. Діяльність, вольові процеси, потреби. Цикл контакту при дослідженні діяльності та вольових процесів.
5. Вікові зміни психо-фізіологічних особливостей особистості та аналіз їх у парадигмі гештальт підходу. Періодизація психічного розвитку за Еріксона, вікові завдання з погляду ДКЛ. П’ять рівнів психологічної зрілості за Перлзом.
Рівні організації селфи, контрпереноси. Діагностика, тактика та стратегії роботи.
6. Емоції та почуття: здатність клієнта помічати, ідентифікувати, виявляти та описувати свої почуття та емоції. Теорія поля, Відмінності роботи в залежності від рівня емоційного розвитку клієнта. Діагностика, стратегії роботи на гештальт підході.
Група надає можливість для набуття як клієнтського, так і терапевтичного досвіду.
Лінійні тренери:
Марія Варчук – психолог, соціальний педагог, гештальт-терапевт, акредитований супервізор НАГТУ. Ведуча психотерапевтичних та супервізорських груп.
Матчина Альона – лікар, психолог, гештальт-терапевт, акредитований супервізор НАГТУ. Ведуча психотерапевтичних та супервізорських груп.
Тематичні тренери:
Володимир Кулішов – віце-президент НАГТУ, клінічний психолог, провідний тренер, член професійної ради, супервізор, гештальт-терапевт індивідуальної та групової гештальт-терапії кризових станів, ПТСР з 1998р.
Таїсія Тадика – лікар-психіатр, гештальт-терапевт, супервізор, провідний тренер НАГТУ, 25 років клінічної практики та психотерапевтичної практики.
Місце проведення: офлайн – м. Одеса
Кількість учасників: 15-17 осіб
Передплата є підтвердженням участі у програмі.
Вартість участі – 150 дол.
Подробиці та запис за телефоном:
+38050 644 34 62 Олена Ликова
Або звертайтеся до Messenger https://www.facebook.com/lykovaelena