Ясновельможне гештальт-панство, Слава Україні!

Хочу повідомити, що цього особливого року, в наших особливих обставинах, на фоні наших особливих  почуттів, особливо буде відбуватися  і спеціалізація

«Гештальт-терапія та системний підхід в роботі з сім’єю»

Ми розпочнемо в зумі. Це формат, що вже перевірений досвідом і довів свою ефективність. Особливо це виглядає доцільним в на фоні сьогоднішніх обставин війни. Звичайно, ми мріємо про живе спілкування, яке ніщо не замінить. Тому, зберігаючи надію на можливість в майбутньому перейти в офлайн формат, набираються дві групи спеціалізації.

24-26.10.2023 Он-лайн

Це дати першої триденки. Подальший розклад формуємо разом на першій сесії, щоб максимально врахувати спільні можливості. Але це завжди будні: вівторок-четвер. Періодичність зустрічей – зазвичай, раз на два місяці. спеціалізація складається з семи триденок. Шість тематичних і сертифікаційна. Вартість – 130 доларів за курсом.

Списки учасників вже формуються, тому запрошуємо всіх зацікавлених в цьому проекті звертатися до мене через приватну переписку в меседжері, вайбері, чи через смс-повідомлення на мій номер  050-59-69-817.

Будемо вивчати:

-як поєднуються гештальт-терапія та системний підхід, в чому різниця між польовою та індивідуалістичною парадигмою;

-життєвий цикл сім’ї та його етапи, параметри сім’ї як системи;

-як навіть в індивідуальній терапії враховувати інтереси сім’ї в цілому;

-як знаходити ресурси сімейної системи дитинства та використовувати їх в дорослому житті та власній сімї;

– іще багото чого цікавого…

З повагою та надією на майбутню співпрацю,

асоційований тренер НАГТУ Ольга Кобзар.