Спеціалізація «Робота з парою в гештальт терапії».   ВСППГП. 

Cпеціалізація включає 180 годин.(10 дводенок, 11 – сертифікація)

Призначена для: учасників учбових програм по гештальт-терапії; гештальт-терапевтів; практичних психологів, яких цікавить гештальт-підхід. 

Старт програми 10-11 квітня 2023 р. 

Навчання проходить двуденками раз у місяць. Понеділок і вівторок.   

Формат навчання – он-лайн. 

Ціна за дводенку 100 уе. Для регістрації передоплата обов’язкова.

Теми програми : 

1. Види пар. Особливості роботи з різними парами (дитячо-батьківською, подружньою парою, парою бабуся-мама, дідусь-батько) в гештальт-підході. Ко-терапия в роботі з парами. Укладення контракту.

2. Робота з дитячо-батьківською парою. Діагностика дитячо-батьківських стосунків. Способи переривання і модальності контакту: злиття, інтроєкция, проекція. Порушення ідентичності: дочерней, материнською, батьківською. Причини виникнення.

3. Робота з дитячо-батьківською парою. Способи переривання і модальності контакту: дефлексия, ретрофлексія. Перевертання в дитячо-батьківських стосунках. Коли діти стають батьками для своїх дітей. Діалог в дитячий — батьківських стосунках. 

4. Подружня пара і робота з нею в гештальт підході. Побудова діалогу, налагодження контакту в стосунках пари. Ко-терапевтічна пара, як дзеркало подружньої пари.

5. Пастки роботи з парою. Тріангуляція терапевта парою. Особливості роботи з парою поодинці і в ко-терапії. 

6. Пари бабуся-мама, бабуся-папа; робота з розширеною сім’єю. Робота з парою сиблінгов. 

7. Ко-терапевтічна пара. Особливості взаємодії в ко-терапевтічніх стосунках. Динаміка розвитку стосунків, складні місця в стосунках, уникнення пасток. 

8. Сексуальність в парі. Гендер і сексуальність. Сценарії стосунків чоловіків і жінок. Типові проблеми стосунків в парі: нерозуміння, ревнощі, зради, втрата інтересу один до одного та ін. 

Керівник програми 

Оксана Сидун– кандидат психологічних наук, тренер ВОППГП, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий і родинний психолог, викладач психології НПУ імені М.П. Драгоманова, експерт програм на телеканалі Інтер «Стосується кожного» та інших, ведуча навчальних програм 1—2 рівнів гештальт-терапії, терапевтичних і супервізорських груп. 

Контакти: +38(067)774-65-04 Viber, або п.с. ФБ; sidun.kiev.ua

Запрошені ведучі: 

Павло Міхлін – практикуючий психолог, кандидат технічних наук, медичний психолог, родинний психолог, організаційний консультант, супервізор, тренер ВОППГП, ведучий навчальних програм 1-2 рівнів гештальт-терапії, супервізорських груп. 

Контакти:+38(066)781-70-02 Viber, Whatsapp, Telegram або п.с. ФБ

Олена Шулік — практикуючий психолог, гештальт-терапевт, супервізор, тренер ВОППГП. Ведуча навчальних програм 1—2 рівнів гештальт-терапії, терапевтичних і супервізорських груп. Робота з парами більше 10 років. Чотири роки навчалася в проекті «Вдосконалення в гештальт-терапії» (Французький інститут гештальта. Жан-Марі Робін. ), Італійський інститут гештальта — спеціалізація «Робота з парами». Маргарита Спаньоло Лобб. Учасник чотирилітнього проекту «GATLA» (Джей Левін). 

Контакти: + 38(050)3820801 Email: alenashulik@gmail.com

Осадчий Олександр – лікар-психіатр, психотерапевт, акредитований гештальт терапевт та супервізор, асоційований тренер ВСППГП, провідний терапевтичних, супервізорських груп, базових навчальних програм з гештальт терапії та спеціалізації “Робота з парою в гештальт терапії”, авторського курсу з психіатрії для психологів

Контакти: +380505278620 телеграм, вайбер.