Спеціалізація “Робота з сексуальною тематикою в гештальтному підході” орієнтована на психологів, психотерапевтів та студентів.
В рамках цього проекту ви отримаєте практичний досвід та теоретичні знання для подальшої роботи з темами, що стосуються сексології.

Ведучі:
Автор та керівник програми – ЄЛІЗАРОВА ГАЛИНА (Київ) – Психолог (магістр психології). Психолог-сексолог(МАПС) Сертифікований та акредитований гештальт-терапевт. Член асоціації сексологів та сексотерапевтів України. Член Національної асоціації гештальт терапевтів України Супервізор та Ведучий тренер Українського Гештальту Інституту. Ведучий-керівник спеціалізацій «Гештальт-Підхід у сексології та сексопатології» з 2008 року. Досвід ведення психотерапевтичних груп із жінками секс торгівлі та потерпілих сексуальне насильство (тривалість роботи 5 років). Ведуча 1 та 2 ступенів освітніх програми при ВОППГП, підготовки практикуючих психологів за стандартами EAGT (Європейська Асоціація Гештальт-Терапії)

Августиня Яценя- лікар-психотерапевт, сексолог. Гештальт терапевт, супервізор, дійсний тренер НАГТУ. Член UAASM (Українська асоціація андрології та сексуальної медицини). Член ESSM (Європейська спільнота сексуальної медицини).

Формат проведення:
Спеціалізація відбувається у формі 9 дводенних тематичних сесій онлайн протягом року. Кожна дводенка включає лекції, вправи, індивідуальні сесії. Програма завершується сертифікацією.