Спеціалізація «Гештальт підхід в роботі з парами». НАГТУ.

Cпеціалізація включає 180 годин.(8 дводенок, 9 – сертифікація)

Призначена для: учасників учбових програм по гештальт-терапії; гештальт-терапевтів; практичних психологів, яких цікавить гештальт-підхід.

Старт програми 19-20 лютого 2024 р.

Навчання проходить двуденками раз у місяць. Понеділок і вівторок.

Формат навчання – Он-лайн.

Ціна за дводенку 100 €. Для регістрації передоплата обов’язкова.

Дати модулів на 2024 рік:
19-20 лютого
25-26 березня
22-23 квітня
27-28 травня
24-25 червня
15-16 липня
23-24 вересня
28-29 жовтня
25-26 листопада- сертифікація.

Теми програми :

1. Види пар. Особливості роботи з різними парами (дитячо-батьківською, подружньою парою, парою бабуся-мама, дідусь-батько) в гештальт-підході. Ко-терапия в роботі з парами. Укладення контракту.

2. Робота з дитячо-батьківською парою. Діагностика дитячо-батьківських стосунків. Способи переривання і модальності контакту: злиття, інтроєкция, проекція. Порушення ідентичності: дочерней, материнською, батьківською. Причини виникнення.

3. Робота з дитячо-батьківською парою. Способи переривання і модальності контакту: дефлексия, ретрофлексія. Перевертання в дитячо-батьківських стосунках. Коли діти стають батьками для своїх дітей. Діалог в дитячий — батьківських стосунках.

4. Подружня пара і робота з нею в гештальт підході. Побудова діалогу, налагодження контакту в стосунках пари. Ко-терапевтічна пара, як дзеркало подружньої пари.

5. Пастки роботи з парою. Тріангуляція терапевта парою. Особливості роботи з парою поодинці і в ко-терапії.

6. Пари бабуся-мама, бабуся-папа; робота з розширеною сім’єю. Робота з парою сиблінгов.

7. Ко-терапевтічна пара. Особливості взаємодії в ко-терапевтічніх стосунках. Динаміка розвитку стосунків, складні місця в стосунках, уникнення пасток.

8. Сексуальність в парі. Гендер і сексуальність. Сценарії стосунків чоловіків і жінок. Типові проблеми стосунків в парі: нерозуміння, ревнощі, зради, втрата інтересу один до одного та ін.

Керівник програми

Оксана Сідун– кандидат психологічних наук, дійсний тренер НАГТУ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий і родинний психолог, викладач психології НПУ імені М.П. Драгоманова, експерт програм на телеканалі Інтер «Стосується кожного» та інших, ведуча навчальних програм 1—2 рівнів гештальт-терапії, терапевтичних і супервізорських груп.

Запрошені ведучі:

Осадчий Олександр – лікар-психіатр, психотерапевт, акредитований гештальт терапевт та супервізор, асоційований тренер НАГТУ, провідний терапевтичних, супервізорських груп, базових навчальних програм з гештальт терапії та спеціалізації “Робота з парою в гештальт терапії”, авторського курсу з психіатрії для психологів

Контакти:

+380505278620 телеграм, вайбер. Олександр
+38(067)774-65-04 Viber, або п.с. ФБ. Оксана