Спеціалізація «Гештальт підхід в роботі з парами». НАГТУ.

Cпеціалізація включає 180 годин.(8 дводенок, 9 – сертифікація)
Призначена для: учасників учбових програм по гештальт-терапії; гештальт-терапевтів; практичних психологів, яких цікавить гештальт-підхід.
Старт програми 20 травня 2024 р.
Навчання проходить двуденками раз у місяць. Понеділок і вівторок.
Формат навчання – он-лайн.
Ціна за дводенку 130 €. Для регістрації передоплата обов’язкова.

Дати модулів на 2024 – 2025 рік:
1. 20-21.05.
2. 10-11.06.
3. 22-23.07.
4. 19-20.08.
5. 30.09-1.10.
6. 21-22.10.
7. 18-19.11.
8. 16-17.12.
9. 20-21.01.2025 серифікація

Теми програми :
1. Види пар. Особливості роботи з різними парами (дитячо-батьківською, подружньою парою, парою бабуся-мама, дідусь-батько) в гештальт-підході. Ко-терапия в роботі з парами. Укладення контракту.
2. Робота з дитячо-батьківською парою. Діагностика дитячо-батьківських стосунків. Способи переривання і модальності контакту: злиття, інтроєкция, проекція. Порушення ідентичності: дочерней, материнською, батьківською. Причини виникнення.
3. Робота з дитячо-батьківською парою. Способи переривання і модальності контакту: дефлексия, ретрофлексія. Перевертання в дитячо-батьківських стосунках. Коли діти стають батьками для своїх дітей. Діалог в дитячий — батьківських стосунках.
4. Подружня пара і робота з нею в гештальт підході. Побудова діалогу, налагодження контакту в стосунках пари. Ко-терапевтічна пара, як дзеркало подружньої пари.
5. Пастки роботи з парою. Тріангуляція терапевта парою. Особливості роботи з парою поодинці і в ко-терапії.
6. Пари бабуся-мама, бабуся-папа; робота з розширеною сім’єю. Робота з парою сиблінгов.
7. Ко-терапевтічна пара. Особливості взаємодії в ко-терапевтічніх стосунках. Динаміка розвитку стосунків, складні місця в стосунках, уникнення пасток.
8. Сексуальність в парі. Гендер і сексуальність. Сценарії стосунків чоловіків і жінок. Типові проблеми стосунків в парі: нерозуміння, ревнощі, зради, втрата інтересу один до одного та ін.

Керівник програми:
Оксана Сидун– кандидат психологічних наук, дійсний тренер НАГТУ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий і родинний психолог, викладач психології НПУ імені М.П. Драгоманова, експерт програм на телеканалі Інтер «Стосується кожного» та інших, ведуча навчальних програм 1—2 рівнів гештальт-терапії, терапевтичних і супервізорських груп, співорганізатор декількох шатлів і конференції у Румунії.

Запрошені ведучі:
Осадчий Олександр – лікар-психіатр, психотерапевт, акредитований гештальт терапевт та супервізор, асоційований тренер НАГТУ, провідний терапевтичних, супервізорських груп, базових навчальних програм з гештальт терапії та спеціалізації “Робота з парою в гештальт терапії”, авторського курсу з психіатрії для психологів, співорганізатор декількох шатлів і конференції у Румунії.

Контакти:Організатор набору групи+380 (95) 241 90 37 Олена Малахова