Спеціалізація «Гештальт підхід в роботі з парами».  НАГТУ. 

Cпеціалізація включає 180 годин.(8 дводенок, 9 – сертифікація)

Призначена для: учасників учбових програм по гештальт-терапії; гештальт-терапевтів; практичних психологів, яких цікавить гештальт-підхід. 

Старт програми 22 квітня 2024 р. 

Навчання проходить двуденками раз у місяць. Понеділок і вівторок.   

Формат навчання – он-лайн. 

Ціна за дводенку 130 €. Для регістрації передоплата обов’язкова.

Дати модулів на 2024 рік:

1.   22-23.04.

2.   20-21.05.

3.   10-11.06.  

4.   22-23.07.

5.   19-20.08.

6.   30.09-1.10.  

7.    21-22.10.

8.   18-19.11.

9.   16-17.12. Сертификация.

Теми програми : 

1. Види пар. Особливості роботи з різними парами (дитячо-батьківською, подружньою парою, парою бабуся-мама, дідусь-батько) в гештальт-підході. Ко-терапия в роботі з парами. Укладення контракту.

2. Робота з дитячо-батьківською парою. Діагностика дитячо-батьківських стосунків. Способи переривання і модальності контакту: злиття, інтроєкция, проекція. Порушення ідентичності: дочерней, материнською, батьківською. Причини виникнення.

3. Робота з дитячо-батьківською парою. Способи переривання і модальності контакту: дефлексия, ретрофлексія. Перевертання в дитячо-батьківських стосунках. Коли діти стають батьками для своїх дітей. Діалог в дитячий — батьківських стосунках. 

4. Подружня пара і робота з нею в гештальт підході. Побудова діалогу, налагодження контакту в стосунках пари. Ко-терапевтічна пара, як дзеркало подружньої пари.

5. Пастки роботи з парою. Тріангуляція терапевта парою. Особливості роботи з парою поодинці і в ко-терапії. 

6. Пари бабуся-мама, бабуся-папа; робота з розширеною сім’єю. Робота з парою сиблінгов. 

7. Ко-терапевтічна пара. Особливості взаємодії в ко-терапевтічніх стосунках. Динаміка розвитку стосунків, складні місця в стосунках, уникнення пасток. 

8. Сексуальність в парі. Гендер і сексуальність. Сценарії стосунків чоловіків і жінок. Типові проблеми стосунків в парі: нерозуміння, ревнощі, зради, втрата інтересу один до одного та ін. 

Керівник програми 

Оксана Сидун– кандидат психологічних наук, дійсний тренер НАГТУ, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий і родинний психолог, викладач психології НПУ імені М.П. Драгоманова, експерт програм на телеканалі Інтер «Стосується кожного» та інших, ведуча навчальних програм 1—2 рівнів гештальт-терапії, терапевтичних і супервізорських груп. 

Контакти: +38(067)774-65-04 Viber, або п.с. ФБ; sidun.kiev.ua

Запрошені ведучі: 

Геннадій Мустафаєв — кандидат психологічних наук, асоційований тренер НАГТУ, супервізор, терапевт, сімейний терапевт.

Олена Шулік — практикуючий психолог, гештальт-терапевт, супервізор, тренер НАГТУ. Ведуча навчальних програм 1—2 рівнів гештальт-терапії, терапевтичних і супервізорських груп. Робота з парами більше 10 років. Чотири роки навчалася в проекті «Вдосконалення в гештальт-терапії» (Французький інститут гештальта. Жан-Марі Робін. ), Італійський інститут гештальта — спеціалізація «Робота з парами». Маргарита Спаньоло Лобб. Учасник чотирилітнього проекту «GATLA» (Джей Левін). 

Осадчий Олександр – лікар-психіатр, психотерапевт, акредитований гештальт терапевт та супервізор, асоційований тренер НАГТУ, провідний терапевтичних, супервізорських груп, базових навчальних програм з гештальт терапії та спеціалізації “Робота з парою в гештальт терапії”, авторського курсу з психіатрії для психологів

Контакти:

+380505278620 телеграм, вайбер. Олександр
+38(067)774-65-04 Viber, або п.с. ФБ. Оксана