Доброго дня!

Запрошуємо студентів І та ІІ ступенів базової підготовки гештальт- терапевтів, всіх тих, кого цікавить робота з парами на спеціалізацію – «ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПІЯ В РОБОТІ З ГЕНДЕРНОЮ ІДЕНТИЧНІСТЮ, ПАРАМИ ТА ПОДРУЖНІМИ ВІДНОСИНАМИ».

Коли: 10-12 вересня 2024 року

Навчання буде проходити в онлайн форматі на платформі ZOOM. Планується 7 триденок з періодичністю раз на 2-2.5 місяці.

Програма спеціалізації:

Поняття гендер. Парадигма поля та формування гендерної ідентичності. Концепція Self у гештальт-підході. Гендерна ідентичність як частина personality: що означає бути жінкою/чоловіком у сучасному світі. Гендерні системи, ролі, самовираження, сексуальна орієнтація.
Психологічна стать. Ранні порушення ідентичності. Чоловіча та жіноча ідентичність. Шлях розвитку від хлопця до чоловіка. Етапи розвитку чоловічої ідентичності, кризи переходу. Особливості розвитку та формування жіночої ідентичності. Конфлікти жіночої ідентичності: дівчина, жінка, мати. Проблеми, пов’язані з чоловічою та жіночою ідентичністю та робота з ними у гештальт-терапії.
Поняття контакту у гештальт-підході. Контакт та діалог у відносинах. Відносини, які ми вибираємо. Рівні відносин. Мотиви вступу у взаємовідносини. Вибір партнера. Етапи розвитку взаємин у парі. Стилі взаємин у парі чоловік – жінка, в одностатевих парах (за функціями, структурою, циклом контакту).
Гештальт-підхід до терапії стосунків у парі. Типові проблеми взаємин у парі та «жахи» подружнього життя: нерозуміння, ревнощі, зради, втрата інтересу один до одного та ін. Вплив розширеної сім’ї на партнерські та подружні відносини.
Гендер та сексуальність у теорії ДКО. Сексуальні відносини. Сексуальність у житті та в терапії. Секс та сексуальність. Роль і місце сексуальності у житті. Поняття про сексуальну «норму». Мова сексуальності. Як говорити про «заборонені» теми. Сексуальна привабливість чоловіка та жінки. Сексуальні ролі чоловіків та жінок. Психосексуальна сумісність.
Професійна самосвідомість гештальт-терапевта при роботі з гендерними відносинами та проблемами. Усвідомлення власних сильних сторін, ресурсів та обмежень. Ідентичність психолога: професійна, гендерна, сексуальна.
Сертифікація

Ведучі спеціалізації:

Олександр Лопатін – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренерНАГТУ. Має тривалу клінічну практику у роботі з сім’ями та парами. Працює в галузі індивідуальної та групової психотерапії, ведучий та організатор терапевтичних та освітніх гештальт-груп. https://www.facebook.com/profile.php?id=100001122468614

Вікторія Штробле – практикуючий психолог, PsyD, дійсний тренер, акредитований гештальт-терапевт та супервізор НАГТУ, член УАСР, АППЛ. Директор “Школи психології”. Ведуча навчальних І та ІІ ступенів, терапевтичних та супервізійних груп. Спеціаліст у галузі дитячої та підліткової психології, гендерних та сімейних відносин, психосоматичних порушень, сексуальних дисфункцій та кризових станів. Консультант організацій та власників бізнесу. https://www.facebook.com/profile.php?id=100002136480536

Вартість: 150 евро за одну триденку

Запис:

Запис на спеціалізацію проводиться після сплати передплати та проходження співбесіди.

За додатковою інформацією, внесенням передплати та проходженням співбесіди, будь ласка, звертайтесь:
+380 (96) 468 77 36 (what’s app, messenger, telegram)
Надія Назарчук https://www.facebook.com/nadiya.nazarchuk
або в приватні повідомлення.