Спеціалізація спрямована на освоєння теоретичної та методологічної бази, необхідної для розуміння групових процесів та формування терапевтичної позиції ведучого групи, а також основним умінням та навичкам у роботі з різними групами.

Спеціалізація складається з  6 тематичних триденних сесій (180 годин), 7 сесія – сертифікаційна.

Основні теми спеціалізації:

  1. Історія розвитку групової психотерапії. Основні теоретичні підходи до роботи з групами. Мета та завдання  групової психотерапії. Види і  формати групової роботи.
  2. Попередній етап організації групи. Основні принципи підбору учасників групи. Форми проведення співбесіди перед початком. Норми та правила роботи у групах. Груповий сетинг та груповий контракт.
  3. Групова динаміка: опис, етапи розвитку, різноманітні стилі роботи. Основні форми переривання контакту в групі та  робота із ними. Уявлення про групове несвідоме та груповий перенос. 
  4. Теоретичні основи гештальт-підходу під час роботи з групами (теорія поля, теорія self, феноменологічний принцип, інтерактивний цикл контакту).
  5. Різні форми та стилі ведення групи. Котерапія, складні моменти у роботі пари. Стиль та функції групового терапевта.
  6. Різновиди «складних» клієнтів і тактика роботи з ними на початковому та подальших етапах функціонування групи. Кризи у груповій динаміці.
  7. Сертифікація (супервізорська група).

Керівник та лінійний ведучий спеціалізації – Грінкевич Вікторія

Додаткова інформація за тел. +380-67-209-86-33 Грінкевич Вікторія

Організатор заходу – Капітульська Світлана, тел. +380-68-363-02-93