Спеціалізація “Робота з сексуальною тематикою в гештальт підході” орієнтована на психологів, психотерапевтів та студентів.

В рамках цього проекту ви отримаєте практичний досвід та теоретичні знання для подальшої роботи з темами, що стосуються сексології.

Ведучі:

Автор та керівник програми – ЄЛІЗАРОВА ГАЛИНА (Київ) – Психолог (магістр психології). Психолог-сексолог(МАПС) Сертифікований та акредитований гештальт-терапевт. Член асоціації сексологів та сексотерапевтів України. Член Національної асоціації гештальт терапевтів України Супервізор та Ведучий тренер Українського Гештальту Інституту. Ведучий-керівник спеціалізацій «Гештальт-Підхід у сексології та сексопатології» з 2008 року. Досвід ведення психотерапевтичних груп із жінками секс торгівлі та потерпілих сексуальне насильство (тривалість роботи 5 років). Ведуча 1 та 2 ступенів освітніх програми при ВОППГП, підготовки практикуючих психологів за стандартами EAGT (Європейська Асоціація Гештальт-Терапії)

Августиня Яценя – лікар-психотерапевт, сексолог. Гештальт терапевт, супервізор, дійсний тренер НАГТУ. Член UAASM (Українська асоціація андрології та сексуальної медицини). Член ESSM (Європейська спільнота сексуальної медицини).

Формат проведення:

Спеціалізація відбувається у формі 9 дводенних тематичних сесій онлайн протягом року. Кожна дводенка включає лекції, вправи, індивідуальні сесії. Програма завершується сертифікацією.

Вартість дводенки: 150 €

Теми спеціалізації:

Історія сексології, загальні питання сексології, біологія сексуальності. Уявлення про сексуальність у різних напрямах психології та гештальт-терапії.

Етапи психосексуального розвитку. Аутоеротизм. Диференціація платонічного, еротичного та сексуального лібідо. Статева самосвідомість, формування статеворольових стереотипів. Психосексуальна орієнтація.

Статеве дозрівання та перший секс досвід. Гендерні траєкторії розвитку сексуальності.

Цикл сексуальної взаємодії та її зриви.

Сексуальне збудження, символи сексуальності у повсякденності. Тілесність та сексуальність. Особливості роботи із жертвами сексуального насильства.

Функціонування “self” у рамках формування сексуального досвіду.

Агресивність та сексуальність. Гіпоагресивність, дефлексія агресивності, гіперагресивність, їхній зв’язок із сексуальними труднощами.

Агресивність та насильство

Парафілії. Розлади сексуальної переваги-фетишизм, вуайєризм, ексгібіціонізм, педофілія, садомазохізм. Вплив психопатології в розвитку сексуальних відносин.

Сексуальна орієнтація та статева ідентичність: гомосексуальність, бісексуальність та гетеросексуальність. Одностатеві шлюби.

Сексуальне перенесення та контрперенесення.

Також із лекціями запрошені:

Андролог-уролог

Гінеколог-ендокринолог

Медичний радник “Альянс глобал”

(«АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» спеціалізується на наданні послуг з ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) серед чоловіків, які практикують секс з чоловіками (МСМ), зосереджена на розвитку та консолідації ЛГБТІК+ спільноти; людини та сприяння зменшенню гомо-, бі- та трансфобії в українському суспільстві.)

Представник організації, яка надає допомогу жертвам насильства в Україні, Італії, Німеччині, Франції тощо.

Сертифікація