Що це? – базовий інтенсивний курс ВОППГП з психотерапії для новачків.

Для кого? – для тих, хто зацікавлений у знаннях психології, які застосовуються на практиці, і тих, хто хоче в майбутньому освоїти професію психотерапевта, наприклад, психологів, лікарів та педагогів.

Як часто? – 6 триденних (пт-нд) практико-теоретичних семінарів, 1 раз на 2 місяці, у відповідність до стандартів EAGT.

Як відбувається навчання? – через особистий досвід учасників. Окрім групової роботи, відпрацювати навички поводження зі своїми емоціями, почуттями, переживаннями допоможуть вправи, лекції, терапевтична робота з провідними у колі, емоційний відгук групи.

За успішного закінчення видається сертифікат Всеукраїнського Товариства Практикуючих Психологів “Гештальт-Підхід” та учасники отримують можливість продовжити навчання.

Тренери:

Баєва Олена – гештальт-терапевт, супервізор, провідний тренер ВОПП “Гештальт-підхід”, психолог, педагог. Ведуча навчальних програм, спеціалізації “Гештальт-терапія з дітьми та сім’єю”, “Теорії розвитку та вікові кризи в Гештальт-терапії”.

Дроздова Катерина – гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренер ВОПП “Гештальт-підхід”, лікар-психіатр вищої категорії, ліцензія N 459427. Досвід роботи лікарем – з 1996 р., психотерапевтична практика – з 2000 р. Ведуча авторського лекційного курсу “Психіатрія для психологів” та спеціалізації “Клінічний підхід у гештальт-терапії”.