Базова програма підготовки гештальт-терапевтів “Теорія та практика гештальт-терапії”. 1-ий ступінь. Онлайн
Гештальт-підхід — це один з найпопулярніших напрямків сучасної психотерапії та філософія життя, які засновані на цілісності людини та її досвіді взаємодії зі світом.
Мета 1-го ступеня – знайомство з гештальт-підходом, вивчення базових понять, принципів та методології напрямку, отримання досвіду психотерапії у групі, безпечний вхід в професію гештальт-терапевта.
Базова програма викладається тренерами ГО НАГТУ “Український гештальт інститут” та відповідає стандартам European Association for Gestalt Therapy (EAGT) та є обов’язковою для того, щоб стати психотерапевтом, отримати сертифікацію та акредитацію.
Програма корисна для тих, хто:
- хоче здобути професію психотерапевта;
- цікавиться психологією та хоче здобути поглибленні знання;
- має психологічну освіту і хоче опанувати метод;
- підвищити свої комунікативні навички для роботи з людьми (HR-и, рекрутери);
- має бажання глибше знайомитись з собою та своїми способами взаємодії зі світом;
- зацікавлений у новому досвіді та в змінах у житті.
Програма базового курсу орієнтована на індивідуальний, груповий та навчальний аспекти.
Індивідуальний аспект: досвід індивідуальної та групової терапії через який можливо виявити власні почуття та справжні потреби, опори і ресурси. Ви зможете звернути увагу на свою самооцінку та самосприйняття, набути психологічної стійкості.
Груповий аспект: ви зможете дослідити особливості побудови стосунків. На груповій терапії ми вчимося екологічному та ефективному регулюванню стосунків. Внаслідок віддзеркалення групи ви зможете зіставити переживання себе з враженнями інших, отримати фідбек та підтримку, розвинути власну здатність до співпраці.
Навчальний аспект: участь в терапевтичних вправах, реалізація своїх клієнтських запитів та групова взаємодія дозволяють “зайти” в теорію гештальт-терапії через власний досвід.
В базовій програмі ми вивчаємо:
- Історію розвитку гештальт-терапії;
- Основні теоретичні поняття гештальт-підходу: усвідомлення, фігура-фон, теорія поля, діалог, феноменологія, парадоксальна теорія змін, концепція незавершених дій, теорія ментального метаболізму;
- Основні принципи гештальт-підходу: актуальність (тут-і-зараз), холізм, прегнантність та ін;
- Контакт та межа контакту, цикл досвіду, способи переривання контакту;
- Диференціальне мислення: теорія полярностей, протилежності та цілісність, точка передбачливості, парадоксальна теорія змін;
- Емоційну сферу людини у парадигмі гештальт-підходу. Феноменологію страху, сорому, провини, гніву та інших почуттів.
Після закінчення програми учасники отримують сертифікат про закінчення першого ступеня та будуть мати право продовжити навчання на 2-му ступені.
Дати
Ми почали, але до нас ще можна доєднатися з 2ї триденки, 26-28 січня.24-26 листопада
26-28 січня
22-24 березня
24-26 травня
14-16 червня
16-18 серпня
Ведучі
Оксана Сідун – кандидат психологічних наук, дійсний тренер ГО НАГТУ “Український гештальт інститут”, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психолог, медійний психолог. Ведуча навчальних програм з підготовки гештальт-терапевтів, терапевтичних та супервізорських груп.
Володимир Гаріпов – клінічний психолог, акредитований гештальт-терапевт ГО НАГТУ “Український гештальт інститут”, акредитований терапевт в European Association for Gestalt Therapy (EAGT), асоційований член International Society of Schema Therapy (ISST Bad Vilbel, Germany). Супервізор, ведучий терапевтичних та навчальних програм.
Формат навчання – ОНЛАЙН. Триденні модулі раз на 2 місяці (п’ятниця, субота та неділя).
Перший ступінь програми передбачає 6 модулів (180 академічних годин).
Вартість модуля – 150 у.о.
Для реєстрації участі передоплата є обов’язковою.
Запис в програму здійснюється після співбесіди з ведучими.