Базова програма підготовки гештальт-терапевтів “Теорія та практика гештальт-терапії”. 1-ий ступінь. Онлайн

Гештальт-підхід — це один з найпопулярніших напрямків сучасної психотерапії та філософія життя, які засновані на цілісності людини та її досвіді взаємодії зі світом.

Мета 1-го ступеня – знайомство з гештальт-підходом, вивчення базових понять, принципів та методології напрямку, отримання досвіду психотерапії у групі, безпечний вхід в професію гештальт-терапевта. 

Базова програма викладається тренерами ГО НАГТУ “Український гештальт інститут” та відповідає стандартам European Association for Gestalt Therapy (EAGT) та є обов’язковою для того, щоб стати психотерапевтом, отримати сертифікацію та акредитацію.

Програма корисна для тих, хто:

Програма базового курсу орієнтована на індивідуальний, груповий та навчальний аспекти.

Індивідуальний аспект: досвід індивідуальної та групової терапії через який можливо виявити власні почуття та справжні потреби, опори і ресурси. Ви зможете звернути увагу на свою самооцінку та самосприйняття, набути психологічної стійкості.

Груповий аспект: ви зможете дослідити особливості побудови стосунків. На груповій терапії ми вчимося екологічному та ефективному регулюванню стосунків. Внаслідок віддзеркалення групи ви зможете зіставити переживання себе з враженнями інших, отримати фідбек та підтримку, розвинути власну здатність до співпраці.
Навчальний аспект: участь в терапевтичних вправах, реалізація своїх клієнтських запитів та групова взаємодія дозволяють “зайти” в теорію гештальт-терапії через власний досвід. 

В базовій програмі ми вивчаємо:

Після закінчення програми учасники отримують сертифікат про закінчення першого ступеня та  будуть мати право продовжити навчання на 2-му ступені.

Дати

Ми почали, але до нас ще можна доєднатися з 2ї триденки, 26-28 січня.24-26 листопада 

26-28 січня

22-24 березня

24-26 травня

14-16 червня

16-18 серпня

Ведучі

Оксана Сідун – кандидат психологічних наук, дійсний тренер ГО НАГТУ “Український гештальт інститут”, супервізор, акредитований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психолог, медійний психолог. Ведуча навчальних програм з підготовки гештальт-терапевтів, терапевтичних та супервізорських груп.

Володимир Гаріпов – клінічний психолог, акредитований гештальт-терапевт ГО НАГТУ “Український гештальт інститут”, акредитований терапевт в European Association for Gestalt Therapy (EAGT), асоційований член International Society of Schema Therapy (ISST Bad Vilbel, Germany). Супервізор, ведучий терапевтичних та навчальних програм.


Формат навчання – ОНЛАЙН. Триденні модулі раз на 2 місяці (п’ятниця, субота та неділя).

Перший ступінь програми передбачає 6 модулів (180 академічних годин).

Вартість модуля – 150 у.о.

Для реєстрації участі передоплата є обов’язковою.

Запис в програму здійснюється після співбесіди з ведучими.