НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА. Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України, член Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EAGT), Міжнародної Асоціації Гештальт-терапії (AAGT, FORGE) представляє навчальну програму:
ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЇ. 1 ступінь.
Гештальт терапія – один із найпоширеніших у всьому світі напрямів психотерапії, наповнений теоретичною та експериментальною базою.
Програма першого ступеня орієнтована як на фахівців з вищою освітою, студентів у галузі гуманітарних чи медичних наук (психологи, лікарі, соціальні працівники, педагоги, HR-менеджери, адміністратори, керівники), так і на людей, які цікавляться психологією, прагнуть бути психологічно грамотними , розбиратися зі своїми питаннями та життєвими ситуаціями, усвідомлювати свої почуття та потреби, будувати гармонійні стосунки, жити своє життя на власний смак.
На групі ми будемо експериментувати, робити безліч вправ, проводити індивідуальні сесії у колі, читати лекції.
Теми триденок:
1. Історія та філософія гештальт підходу. Принципи та поняття гештальт терапії. Почуття, емоції.
2. Цикл контакту. Способи переривання контакту. Конфлюєнція. Інтроєкція.
3. Способи організації контакту – проекція та ретрофлексія.
4. Методи організації контакту – дефлексія.
5. Теорія полярностей. Теорія парадоксальних змін. Творчий пристрій.
6. Підсумковий семінар.
Протягом року відбудуться 6 триденних практико-теоретичних семінарів (один раз на два місяці). Після закінчення видається сертифікат Національної Асоціації Гештальт Терапевтів України. Учасники отримують можливість продовжити навчання у 2-му ступені освітньої програми підготовки психотерапевтів (відповідно до стандартів EAGT).
– – – – –
ПРАКТИЧНА КОРИСТЬ
Участь у навчальній групі дає можливість:
✔ Ознайомитись з методологією, філософією методу, опанувати базові техніки гештальт-терапії;
✔ Отримати клієнтський досвід у груповій та індивідуальній терапії;
✔ Навчитися краще усвідомлювати свої потреби та знаходити способи їх задоволення;
✔ Забезпечити собі комфортніше життя;
✔ Краще розуміти інших людей, будувати діалог, утримуватись у контакті, у відносинах; ✔ Навчитися легше впоратися з особистісними труднощами, розуміти суть проблем;
✔ Більше ясно усвідомити у якому напрямку хочу розвиватися і як цього досягти;
✔ Підготувати себе до освоєння професії психотерапевта;
✔ Застосовувати отримані навички у професійній діяльності та в особистому житті.
– – – – –
ВЕДУЧА
Марія Кульчицька – клінічний психолог, асоційований тренер, акредитований гештальт-терапевт, супервізор НАГТУ. Ведуча навчальних програм “Теорія та практика гештальт терапії”. Досвід роботи з 2009 року з дітьми, підлітками та дорослими в індивідуальному та груповому форматі.

Для тих, хто завершив 1 ступінь та отримав сертифікат учасника, та зацікавлений у подальшому навчанні професії гештальт-терапевта, запрошуємо на 2 ступінь «Теорія та практика гештальт терапії», який також проходитиме у Кишиневі.
Другий ступінь “Теорія та практика гештальт-терапії” – професійна підготовка гештальт-терапевтів, що включає: вивчення теорії гештальт-підходу; оволодіння практичними навичками гештальт-роботи; особисту терапію; супервізію; практику роботи з клієнтами (чи у малих групах); участь в інтенсивах (у позиціях клієнта та терапевта), конференції; проходження спеціалізації; і навіть початок своєї практики під супервізією. Цей ступінь завершується сертифікаційною сесією, після якої вам надається кваліфікація «гештальт терапевт».
Також до програми запрошуються досвідчені тренери НАГТУ для розширення досвіду та бачення учасників, а також формування терапевтичного мислення.