Програма підготовки гештальт-терапевтів проходить в рамках Національної асоціації гештальт терапевтів України і розроблена відповідно з освітніми стандартами Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EАGT).

У 2022 р війна показала і продовжує показувати, що знання на навички в галузі психологі, психотерапії потрібні та користні не тільки для професії. А також те, що дана професія буде затребувана ще на багато років вперед.

Студентами програми можуть стати люди, віком від 21 р, які мають вищу освіту, або її закінчують. Бажані напрямки освіти: психологічна, медична, філософська та педагогічна.

Навчання на 1 рівні – 1 рік, 7 трьохденних сесій, 210 ак/годин

Програма передбачає:

– знайомство з теоретичними основами і історією виникнення методу.

– засвоєння основних понять і принципів Гештальт-терапії.

– особистий терапевтичний досвід в групі.

Навчання відбуватися в формі experimental groups, де учасники крім теоретичної підготовки отримують основи професійної рефлексії, досвід власної терапії, а також навчаються аналізувати особистісні властивості.

Форми і методи навчання:

– теоретична підготовка (лекції і семінари),

– особиста терапія (індивідуальна та групова)

Кількість учасників групи: 15-16 осіб.

Викладачі і тренери програми:

Ігор Лебединець – медичний психолог, гештальт-терапевт, дійсний тренер НАГТУ . Великий досвід роботи в сфері психопатології, із залежними і співзалежними. Ведучий освітніх програм підготовки практикуючих психологів НАГТУ.

Марина Ведюкова – практичний психолог, гештальт-терапевт, сертифікований супервізор НАГТУ, тренер-стажер.

Співбесіда і запис в групу: (067) 6723737

Детальна інформація про програму та інститут: http://gestalt.org.ua/