І ступінь «Основи гештальт-терапії»
базового курсу програми ВСППГП «Український Гештальт Інститут»
(навчальні стандарти відповідають стандартам ЄАГТ)
І ступінь включає 180 академічних годин: 6 триденних сесій по 30 академічних годин кожна. Загальна тривалість І ступені до півтора року.
Мета І ступеня – знайомство з гештальт-підходом у психотерапії, навчання основним поняттям і принципам методу, отримання особистого клієнтського досвіду у групі та індивідуально з терапевтом, участь у гештальт-інтенсиві.

І ступінь передбачає теоретичну підготовку за такими темами:
– історія розвитку гештальт-терапії;
– основні теоретичні поняття гештальт-підходу: усвідомлення, фігура-фон, теорія поля, діалог, феноменологія, парадоксальна теорія змін, концепція незавершених дій, теорія ментального метаболізму;
– основні принципи гештальт-підходу: актуальність (тут-і-зараз), холізм, прегнантність тощо;
– контакт та межа контакту, цикл досвіду, способи переривання контакту;
– диференціальне мислення: теорія полярностей, протилежності та цілісність, точка передбачливості, парадоксальна теорія змін;
– емоційна сфера людини у парадигмі гештальт-підходу. Феноменологія страху, сорому, провини, гніву та інших почуттів.

Після завершення першого ступеня видається проміжний сертифікат із зазначенням пройденого обсягу та матеріалу. Охочі продовжити навчання на другому ступені, подають заяву до ВСППГП або керівника програми.

Ведучі програми:

Влад Шепель – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВСППГП, фахівець із тілесно-орієнтованої психотерапії, ведучій супервізорських груп, терапевтичних та навчальних груп.
tel/viber/whatsap +38 093 395 7045

Валентина Шапран – медичний психолог, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВСППГП, дитячий психотерапевт, фахівець із залежної поведінки, ведуча супервізорських, терапевтичні та навчальні групи.
tel/viber/whatsap +38 067 977 9344