Перший ступінь базового навчального курсу НАГТУ “Основи ґештальт-терапії”, який відповідає стандартам EAGT. Деталі програми.

Перший ступінь програми НАГТУ – це навчально-терапевтичний проект з масою цікавих та корисних прикладних можливостей. Він буде однаково корисний і тим, хто прагнуть отримати якісну психотерапевтичну освіту в ґештальт-підході, і тим, хто хочуть придивитися до методу, перш ніж звернутися до психотерапевта цього напрямку.

В рамках даного проекту можна не тільки отримати досвід індивідуальної та групової психотерапії, але й осмислити, як вона працює, спираючись на особистий досвід. У безпечному просторі з’являється шанс неспішно досліджувати себе у всіх сферах життя і, за необхідністю та бажанням, підвищити якість свого життя в цілому.

Важливо! Ця група є насамперед навчальним проектом, і лише потім – терапевтичним. Ведучі не матимуть змоги приділяти вам стільки індивідуального часу, уваги та турботи, скільки приділяли б у суто терапевтичній групі (хоча ми й намагатимемося). Ми очікуємо від вас здатності вести діалог і вибирати відповідний час та форму для вираження своїх переживань.

Детально про цей навчальний курс.

Триденні навчальні модулі проходять виключно очно, на Подолі (вул. Межигірська 24) у п’ятницю-неділю 11:00–19:00 з обідньою перервою та кава-брейками.

Заплановані дати модулей:

1. 17-19.11.2023
2. 12-14.01.2024
3. 01-03.03.2024
4. 12-14.04.2024
5. 24-26.05.2024
6. 05-07.07.2024

Ціна участі – по $150 за кожен триденний модуль. Оплата на місці, готівкою або на рахунок ФОП, у гривнях за поточним курсом НБУ. У разі суттєвого погіршення курсу гривні ціна може бути переглянута за узгодженням з усіма учасниками групи.

Для запису в групу першого ступеня, будь ласка, зв’яжіться з кимось з ведучих:

або заповніть форму за посиланням.

Ми – і весь світ, і в особливості Україна – зараз живемо в складні часи швидких інтенсивних змін, коли навіть найближче майбутнє неможливо передбачити, а що там буде за п’ять років – і поготів. Подібні часи тотальної кризи, як ніколи, вимагають поєднання психічної стійкості, гнучкості та готовності до змін, здатності розуміти цінності та знаходити опори, давати та отримувати підтримку, вміння долати труднощі та радіти удачам. А для того, щоб розвинути в собі ці (та інші) якості, і існує психотерапія.

Добрі новини для майбутніх психотерапевтів: в найближчі десятиріччя наші вміння та навички будуть користуватися великим попитом, оскільки людям треба буде якось адаптуватися до швидкоплинних умов. До того ж, ймовірно, штучні інтелекти не витіснять людей з цієї ніши, як і з інших, де суттєве значення має живий людський контакт.

Психотерапія – це не магія. Це просто теорія, яку можна вивчити, практика, яку можна опанувати, і спосіб життя, який можна прийняти. А для того, щоб їх вивчити і опанувати, і існують спеціальні навчальні курси, подібні до цього.

Вам не обов’язково одразу (або взагалі) вирішувати міняти професію. Не обов’язково працювати психотерапевтом, щоб застосувати знання і навички у власному житті, на тому місці, де ви є – як не обов’язково ставати інструктором або тренером, щоб поглиблено займатися йогою або медитувати, не обов’язково ставати лікарем, щоб кваліфіковано розбиратися у своєму здоров’ї.

Ось для того, щоб отримати ці основи знань і навичок, і призначений наш перший ступінь навчання ґештальт-терапії.