ОСНОВИ ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПІЇ. ПЕРШИЙ СТУПІНЬ
Старт 15 грудня. ОНЛАЙН
Запрошуємо взяти участь у базовій програмі підготовки гештальт-терапевтів Національної асоціації гештальт-терапевтів України (НАГТУ) (у минулому ВОППГП). Навчання проводиться за програмою “Українського гештальту інституту” за стандартами Європейської асоціації гештальт-терапії (EAGT).
Гештальт терапія – напрямок у психології, що допомагає усвідомити і опрацювати непрожиті почуття, виявити свої справжні потреби, завершити підвислі ситуації – закрити гештальти і взяти відповідальність за своє життя.
Гештальт-терапія допомагає налагодити контакт із собою та з оточуючими, звільнитися від внутрішніх конфліктів, дитячих травм та переживань, нормалізувати та оздоровити стосунки в сім’ї, набути нових смислів, розвинути усвідомлення та емоційний інтелект.
Для кого ця програма:
– для людей допомагаючих професій: психологи, лікарі, педагоги та всі, хто хоче підвищити кваліфікацію у своїй професії
– для керівників, підприємців, власників бізнесів, та всіх тих, хто хоче розвинути емоційний інтелект та покращити комунікативні навички для більш ефективного ведення бізнесу
– для людей, які хочуть змінити справу, якою займаються, та здобути професію гештальт-терапевта
-для людей, які проживають особистісні кризи та хочуть змін
-для людей, які хочуть навчитися будувати щасливі та гармонійні стосунки, розуміти інших та себе в контакті
-для людей, які хочуть виявити свої справжні бажання та потреби та навчитися їх задовольняти
Перший рівень базової програми включає теоретичну підготовку за темами:
-Історія розвитку гештальт – терапії;
-Основні теоретичні поняття гештальт – підходу: усвідомлення, фігура – фон, теорія поля, діалог, феноменологія, парадоксальна теорія змін, концепція незавершених дій;
– Основні принципи гештальт – підходу: актуальність (тут і зараз), холізм (цілісність) та ін;
– контакт та межа контакту, цикл досвіду, способи переривання контакту;
– диференційне мислення: теорія полярностей, протилежності та цілісність, амбівалентність;
– емоційна сфера людини у парадигмі гештальт – підходу. Феноменологія страху, сорому, провини, гніву та інших почуттів.
Навчання проходить у групі людей різної статі, віку та професії, що дає можливість у максимально наближеному до реального світу безпечному середовищі опрацювати свої комунікативні навички, дізнатися про свої почуття та про почуття інших, зрозуміти, які саме тригери викликають певні реакції та запускають звичні поведінкові схеми та патерни.
Ну, і звичайно, навчальна група дасть змогу відшукати нові, більш конструктивні схеми взаємодії з різними людьми, що дозволить внести ці навички в особисте та професійне життя.
Після закінчення видається сертифікат Національної асоціації гештальт-терапевтів України (НАГТУ) (у минулому ВОППГП). Навчання проводиться за програмою “Українського гештальту інституту”, що відповідає стандартам Європейської асоціації гештальт-терапії (EAGT).
Програма навчання включає шість триденних сесій (180 академічних годин) з інтервалом в 1,5 – 2 місяці. Загальна тривалість навчання – 1 рік.
Перша триденка відбудеться 15 – 17 грудня 2023 року.
Вартість триденки – 150 доларів.
Програма проводиться ОНЛАЙН.
Розклад триденок:
1)15-17 грудня 2023
2)16-18 лютого 2024
3) 19-21 квітня 2024
4) 7-9 червня 2024
5) 6-8 вересня 2024
6) 29 листопада -1 грудня 2024
Ведучі:
Баєва Олена – гештальт – терапевт, супервізор, провідний тренер ВОППГП, психолог, педагог. Ведуча навчальних програм 1,2 та 3 сходинок, спеціалізації «Гештальт – терапія з дітьми та сім’єю», «Теорії розвитку в Гештальт підході: вікові кризи», «Психологія фінансової поведінки».
Крімкова Олександра – практикуючий психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт ВООПГП, учасник третьої сходинки, ведуча терапевтичних та супервізорських груп: «Розвиток практики», «Свобода бути собою», «Дай волю своїй сексуальності», “Час для себе”
Для запису: Viber, WhatsUp, Telegram Олександра 067 500 25 23