Базова програма навчання за стандартами EAGT від Національної асоціації гештальт-терапевтів України “Основи гештальт-терапії”, 1 ступінь.

Перший ступінь базової програми навчання “Основи гештальт-терапії” – це перший крок до здобуття необхідної компетенції для роботи гештальт-консультантом, а в подальшому – психотерапевтом у гештальт-підході.  З усіма стандартами підготовки ознайомтесь на сайті асоціації та під час співбесіди в групу навчання.
Посилання на сайт: https://gestalt.org.ua/standarty-pidgotovky/

Впродовж програми Ви отримаєте клієнтський досвід, базові знання та навички, що суттєво вплинуть на якість життя, самоактуалізацію та розвиток особистого потенціалу. А також це можливість в перспективі опанувати професію гештальт-терапевта.

🔰ОСНОВНІ ТЕМИ БАЗОВОГО КУРСУ 1-ГО СТУПЕНЮ:
1. Історія виникнення та розвитку гештальт-терапії;
2. Основні теоретичні поняття: фігура, фон, усвідомлення, теорія поля, феноменологія, парадоксальна теорія змін, теорія ментального метаболізму, концепція незавершених дій, творче пристосування;
3. Теорія циклу контакту в гештальт-терапії: чотири етапи організації контакту та основні способи організації контакту;
4. Основні принципи гештальт-підходу: актуальність (принцип тут-і-тепер), холістичний підхід, релятивізм, дуалізм, прегнантність та інше;
5. Диференційне мислення: теорія полярностей та цілісність, парадоксальна теорія змін, точка відмінності;
6. Феноменологія почуттів.

ВЕДУЧІ:
✅ Юлія Шведова  – психологиня, гештальт-терапевтка,  супервізорка, асоційована тренерка НАГТУ, ведуча освітніх програм з гештальт-терапії 1 та 2 ступеней.
✅ Ольга Хайдукова  – психотерапевтка, супервізорка Національної асоціації гештальт-терапевтів України.  Основні теми роботи: клінічна симптоматика, сексологічні запити, кризи та травми.
✅ Куратор навчальної програми: Олег Паценко – акредитований гештальт-терапевт, супервізор і дійсний тренер Національної асоціації гештальт-терапевтів України, ведучий програм 1-го та 2-го рівнів підготовки гештальт-терапевтів, ведучий супервізорських групп, к.е.н.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:
🔸 Частота зустрічей та час роботи групи: 6 триденних сесій, один раз на 1,5 – 2 місяці (з 11:00 до 18:30 з перервою на обід).
🔸 Тривалість курсу:  180 годин (6 триденних сесій).
🔸 Дати сесій:
▫️13-15 вересня 2024р. (початок навчання)
▫️25-27 жовтня 2024р.
▫️20-22 грудня 2024р.
▫️7-9 лютого 2025р.
▫️28-30 березня 2025р.
▫️23-25 травня 2025р.
🔸 Формат: зустрічі оnline на платформі Zoom.
🔸 Вартість навчання: 140€ / 1 триденна сесія. Оплата здійснюється в гривнях по курсу НБУ на розрахунковий рахунок.

☎️ Для запису на співбесіду звертайтесь за наступними контактами:
📞 +38(067) 283-89-49 (WhatsApp, Viber, Telegram) –  Юлія Шведова.
📞 +38(093)966-02-28 (WhatsApp, Viber, Telegram) – Ольга Хайдукова.