Базова програма навчання за стандартами EAGT від Національної Асоціації Гештальт Терапевтів України “Основи гештальт-терапії”, 1 ступінь.
Набір в групу навчання: 16-18 лютого 2024 р. (ONLINE)
Перша ступінь базової програми навчання “Основи гештальт-терапії” – це перший крок щодо здобуття необхідної компетенції для роботи гештальт-консультантом, а в подальшому – психотерапевтом у гештальт-підході.  З усіма стандартами підготовки ознайомтесь на сайті асоціації та під час співбесіди в групу навчання.  Посилання на сайт: https://gestalt.org.ua/standarty-pidgotovky/
Впродовж програми Ви отримаєте клієнтський досвід та базові знання та навички гештальт-терапії, що суттєво вплине на усвідомлення власного життя, в пошуках шляху самоактуалізації та розвитку особистого потенціалу. А також це можливість в перспективі опанувати професію гештальт-терапевта.
ОСНОВНІ ТЕМИ БАЗОВОГО КУРСУ 1-ГО СТУПЕНЯ:

історія виникнення та розвитку гештальт-терапії;
основні теоретичні поняття: фігура, фон, усвідомлення, теорія поля, феноменологія, парадоксальна теорія змін, теорія ментального метаболізму, концепція незавершених дій, творче пристосування;
теорія циклу контакту в гештальт-терапії: чотири етапи організації контакту та основні способи організації контакту;
основні принципи гештальт-підходу: актуальність (принцип тут-і-тепер), холістичний підхід, релятивізм, дуалізм, прегнантність та інше;
диференційне мислення: теорія полярностей та цілісність, парадоксальна теорія змін, точка відмінності;
феноменологія почуттів.
Ведучі:
  – Юлія Шведова – психологиня, гештальт-терапевтка,  супервізорка, асоційована тренерка НАГТУ, ведуча освітніх програм з гештальт-терапії 1 та 2 ступеней.
– Ольга Хайдукова – психотерапевтка, супервізорка Національної асоціації гештальт-терапевтів України.  Основні теми роботи: клінічна симптоматика, сексологічні запити, кризи та травми.
– Куратор навчальної програми: Олег Паценко – акредитований гештальт-терапевт, супервізор і дійсний тренер Національної асоціації гештальт-терапевтів України, ведучий програм 1-го та 2-го рівнів підготовки гештальт-терапевтів, ведучий супервізорських групп, к.е.н.

Основна організаційна інформація:
Частота зустрічей та час роботи групи: 6 триденних сесій, один раз на 2 місяці (з 11:00 до 18:30 з перервою на обід).
Тривалість курсу:  180 годин (6 триденних сесій).
Дати сесій:
16-18 лютого 2024р. (початок навчання)
5-7 квітня 2024р.
31 травня- 2 червня 2024р.
2-4 серпня 2024р.
4-6 жовтня 2024р.
6-8 грудня 2024р.
Формат: зустрічі оnline на платформі Zoom.
Вартість навчання: 140€ / 1 триденна сесія. Оплата здійснюється в гривні по курсу НБУ на розрахунковий рахунок.

Для запису на співбесіду звертайтесь за наступними контактами:
+38(067) 283-89-49 (WhatsApp, Viber, Telegram) – Юлія Шведова
+38(093)966-02-28 (WhatsApp, Viber, Telegram) – Ольга Хайдукова