Якщо ви знаходитеся порозі змін у своїй професійній діяльності, або хочете підвищити свій рівень знать та умінь в області психології, бажаєте налагодити своє життя – приходьте навчатися!

Гештальт підхід застосовується в будь-якій сфері стосунків, де важлива взаємодія: сім’я, бізнес, робота в команді. Він дозволяє не застрягати у минулому травматичному досвіді, відчувати, бажати та досягати мети.

Навчальна програма Українського Гештальт Інституту включає два рівня.

I рівень – знайомство з методом, з основними поняттями та принципами гештальт-підходу. На цьому рівні, окрім теорії та вправ, буде багато індивідуальних робіт з тренером, які дозволять учасникам побачити гештальт терапію на практиці.

Це 6 триденних модулів, які проходять з інтервалом 1,5 – 2 міс. Після закінчення І рівня учасники отримають проміжний сертифікат Всеукраїнської Спілки Психологів Практикуючих Гештальт Підхід, який відповідає стандартам EAGT (Європейської Асоціації Гештальт Терапії). Він дає змогу продовжити навчання на ІІ рівні.

ІІ рівень – професійний. На цьому рівні основна увага приділяється саме підготовці гештальт терапевтів. Він має 18 триденних модулів. По завершенню навчальної програми та вдалої сертифікації випускники отримають кваліфікацію гештальт-терапевта.

Теми І рівня базової програми:

– Історія розвитку гештальт – терапії;

– Основні теоретичні поняття гештальт – підходу: усвідомлення, фігура – фон, теорія поля, діалог, феноменологія, парадоксальна теорія змін, концепція незавершених дій;

– Основні принципи гештальт – підходу: актуальність (тут і зараз), холізм та ін;

– Контакт та межа контакту, цикл досвіду, способи переривання контакту;

– Диференційне мислення: теорія полярностей, протилежності та цілісність, точка передбачливості, парадоксальна теорія змін;

– Емоційна сфера людини у парадигмі гештальт-підходу. Феноменологія страху, сорому, провини, гніву та інших почуттів.

Старт програми 2-4 грудня 2022р.

Формат навчання змішаний: онлайн та офлайн.

Ведучі:

Наталія Міхліна – психолог, гештальт терапевт, сімейний психотерапевт, супервізор, дійсний тренер ВСППГП.
Павло Міхлін – психолог, гештальт терапевт, сімейний психолог, супервізор, тренер ВСППГП.

Відповімо на ваші запитання: 093-007-51-54, 066-781-71-14 (вайбер, вотсап) Наталія;
096-318-90-45 (Вайбер) Павло.