Гештальт-терапія — гуманістично-екзистенційний психотерапевтичний напрямок спрямований на досягнення внутрішньо особистісної цілісності в результаті розширення усвідомлення себе та своїх відносин. Значний  фокус напрямку полягає у глибокому контакті з тонкощами особистості, в дослідженні стосунків з собою та  оточуючими.
Мета першого рівня – знайомство з гештальт-підходом, як одним з провідних напрямків сучасної психотерапії, вивчення базових понять, принципів та методології напрямку, отримання досвіду особистої психотерапії у групі.
Процес здобування знань відбувається у формі, де у вас є змога познайомитися  із основними темами гештальт-напрямку та на персональному досвіді дослідити та навить частково чи повністю вирішити особисті питання. Програма навчання будується на отриманні індивідуальної та групової терапії. Сесії відбуваються у форматі, де учасники отримують теоретичну підготовку, основи професійної рефлексії, індивідуальну та групову терапію, а також навчаються дослідженню особистісних проблем у теоретичному контексті.

Перший ступінь дає змогу безпечного та поступового входу в професію  гештальт – терапевта в тому числі через дбайливе дослідження власних особливостей

Програма першого рівня підготовки передбачає практичну та теоретичну  підготовку, що відповідає стандартам EAGT і складається зі 180 академічних годин: шість триденних модулів по 30 академічних годин кожен.

Після закінчення видається сертифікат Національної Асоціації Гештальт-Терапевтів України (НАГТУ), що відповідає стандартам EAGT (Європейської Асоціації Гештальт Терапії), який дає право продовжувати навчання на ІІ ступені для отримання кваліфікації гештальт-терапевта.

Навчання відбувається очній формі. Запис в програму здійснюється після співбесіди з керівником програми.

Ведучий програми:
Жилін Михайло – доктор філософії зі спеціальності психологія (PhD), магістр психології, магістр клінічної психології, магістр філософії, викладач кафедри практичної психології ОНМУ, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер НАГТУ