Запрошую прийняти участь у програмі підготовки гештальт-терапевтів, яка розроблена відповідно з освітніми стандартами Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EАGT) та буде відбуватися в рамках Національної асоціації гештальт терапевтів України.

Програма передбачає:

– знайомство з теоретичними

та прикладними аспектами, а також з історією виникнення підходу;

– вивчення фундаментальних понять і принципів гештальт-терапії;

знайомство з філософськими концептами гештальт- напрямку;

– отримання терапевтичного досвіду, як індивідуального, так і групового;

Навчання відбувається у різноманітних формах, які дають змогу учасникам програми отримати об’ємну теоретичну та практичну підготовку, а також навчатися уявляти та аналізувати власні потреби, знаходити екологічні способи щодо їх задовільнення.

Програма навчання може бути корисною:

– для тих, хто хоче дослідити та покращити відносини з собою та оточуючими;

– для людей допомогаючих напрямків: психологи, лікарі, педагоги;

– для тих, хто хоче розвивати комунікативні навички для кращого розуміння в колективі, а також для керівників та власників для більш ефективного ведення бізнесу;

-для людей, що бажають розібратися в собі.

• Програма першого рівня складається зі 180 академічних годин: шести триденних модулів (п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 19:00). Кожна треденка складає 30 академічних годин.

Після закінчення навчання на першому рівні видається сертифікат Національної асоціації гештальт-терапевтів України, що відповідає стандартам EAGT (Європейської Асоціації Гештальт Терапії), який дає право продовжувати навчання на ІІ рівні для отримання кваліфікації гештальт-терапевта.

Навчання відбувається в змішаному форматі: онлайн та офлайн в місті Одеса одночасно. Запис в програму здійснюється після співбесіди з керівником програми.

 

 

Ведучий програми:

Жилін Михайло, магістр психології, магістр клінічної психології, магістр філософії, викладач кафедри практичної психології ОНМУ, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер НАГТУ.

 

Старт програми: 22-24.09.2023