Запрошуємо всіх, хто цікавиться гештальттерапією та своїм внутрішнім світом на навчальну групу першого ступеня з гештальттерапії в Києві в очному форматі (район метро «Берестейська»).

У складні часи, навіть під час війни дуже важливо дбати про себе і свій подальший шлях у професії. Це може бути важливим ресурсом для життя, адже плани на майбутнє можуть добре підтримувати та надихати

Група буде корисна для психологів, студентів психологічних факультетів, медиків, соціальних працівників, педагогів та всіх, хто хоче краще розуміти себе та інших, і зважитись на зміни у своєму житті.

Працювати над собою потрібно всім, а особливо тим, хто працює з людьми. Навчання на першому, а потім і на другому ступені може стати для вас як профілактикою професійного вигоряння, так і нагодою вдосконалитись у професії чи здобути нову кваліфікацію. Навчання складається з двох модулів-ступенів. Навчання на першому ступені триває близько одного року та складається з шести триднівок (180 годин). Дати на 2024-2025 роки:

2024

27-29 вересня

8-10 листопада

2025

17-19 січня

21-23 березня

23-25 травня

18-20 липня

 

Протягом року ви можете взяти участь у груповій та індивідуальній терапії, а також познайомитися з основними теоретичними засадами та практичними методами гештальттерапії. Завдяки унікальному поєднанню теорії та практики групова гештальттерапія вважається одним із найдієвіших методів особистісного розвитку та професійного зростання.

Вартість триденки 140 євро за курсом НБУ.

Контакти:з усіх питань звертатися до менеджера Олени +380952419037

Ведучі:

Оксана Сідун (м. Київ), дійсний тренер НАГТУ, супервізор, гештальттерапевт, сімейний психолог, кандидат психологічних наук, ведуча навчальних програм I-II ступенів з гештальттерапії, спеціалізацій “Гештальт підхід в роботі з парами”, терапевтичних груп, супервізійних груп. Організатор конференцій “Сімя та сучасні виклики суспільства” та шатлів для клієнтів та терапевтів.

Тетяна Бєлоусова (м. Київ), магістр психології, тренер НАГТУ, супервізор, сімейний та дитячий терапевт, гештальттерапевт, ведуча спеціалізації з роботи з дітьми та підлітками, спеціалізації з арттерапії, навчальних проєктів з гештальттерапії, супервізійних груп. Організатор шатлів та дитячо-батьківського інтенсиву.