Перший ступінь «Основи гештальт-терапії» знайомить з основами гештальт-терапії, та відповідає стандартам підготовки EAGT – Європейської асоціації гештальт-терапії.

Учасники отримують знання відносно основних теоретичних понять гештальт-підходу та принципів гештальт-терапії, отримують власний терапевтичний досвід групової та індивідуальної терапії.

Участь у програмі дає можливість оволодіти професією, яка вже зараз є затребуваної і цікавою.

Гештальт-терапія допомагає  навчитися розрізняти та розуміти  сенс своїх емоцій,  опрацювати непрожиті почуття, виявити свої справжні потреби, «закрити гештальти», звільнитися від внутрішніх конфліктів, пропрацювати дитячі травми, набути нових сенсів, розвинути усвідомленість та емоційний інтелект і взяти відповідальність за своє життя.

Ця програма підійде для  людей допомагаючих професій: психологи, лікарі, педагоги, соціальні працівники, також буде цікава – для керівників, HR працівників, тих хто багато спілкується із клієнтами, та всіх тих, хто хоче покращити комунікативні навички, хто знаходиться в кризі чи хоче якісних  змін  в своєму житті, хто бажає навчитися будувати комфортні відносини із собою та оточуючими

Навчання проходить у групі людей різної статі, віку та професії, що дає можливість у максимально наближеному до реального світу безпечному середовищі дослідити себе та інших, опрацювати свої проблемні патерни та виробити нові  конструктивні шляхи побудови свого життя та стосунків із оточуючими.

Робота на першому ступені включає в себе:

Перший ступінь передбачає теоретичну підготовку з таких тем:

Тривалість: 180 академічних годин. Шість триденних сесій, тривалістю 30 годин кожна (22,5 астрономічні години без перерви на обід) – п’ятниця, субота, неділя. Перерви між сесіями – 1,5–2 місяці

Після закінчення видається сертифікат Всеукраїнської Спілки Психологів Практикуючих Гештальт Підхід, що відповідає стандартам EAGT.

 

Ведучі проекту

Лейн Леся, акредитований супервізор та гештальт-психотерапевт; лікар, к.м.н., Ведуча терапевтичних та супервізорських груп, авторських семінарів. Досвід психотерапевтичної практики понад 9 років.

Сергій Пенцак — психотерапевт, гештальт терапевт, супервізор. Тілесно-орієнтований терапевт. Досвід психотерапевтичної практики понад 12 років.

Керівник проєкту Провідний тренер Вікторія Гринкевич.