Набір учасників до навчальної програми он-лайн і офлайн (м.Чернівці) по підготовці гештальт-терапевтів НАГТУ: «Теорія та практика гештальт-терапії» (1 ступінь)!

Основні теми навчальної програми:

1. Терапевтична сесія. Концепція особистості у гештальт-підході. Усвідомлення і розвиток здатності відчувати та адекватно висловлювати тілесні відчуття, емоції, почуття, потреби і бажання. (1 сесія – 30 годин)

2. Основи гештальт-терапії. Філософія та історичне коріння гештальт-терапії, зміст, основні поняття і принципи (поле-організм/середовище, незавершений гештальт, феноменологічний підхід в гештальт-терапії, фігура і фон, усвідомлення). (1 сесія – 30 годин)

3. Контакт, межа-контакту, цикл досвіду. (1 сесія – 30 годин)

4. Опір та захисні механізми в гештальт-терапії. (1 сесія – 30 годин)

5. Динаміка self, творче пристосування. (1 сесія – 30 годин)

6. Гештальт- та тілесно-орієнтований підхід. Відчуження та пробудження тілесності. Динаміка тілесних переживань в особистій історії. (1 сесія – 30 годин)

7. Творчі методи гештальт-терапії. Творче пристосування. Парадоксальні методи, робота з полярностями, теорія парадоксальних змін, арт-терапія, робота з малюнком, метафорою, сновидіннями. Мови гештальт-терапії. (1 сесія – 30 годин)

Загальна кількість годин навчання: 210 годин.
Тривалість навчання: 1,5 року.
Програма складається з 7-и 3-денних навчальних сесій з міжсесійними інтервалами в 1,5-2 місяці.

Програма повністю відповідає стандартам EAGT.

По закінченню навчального курсу видається сертифікат 1 рівня. За бажання та рекомендації ведучої – учасники зможуть продовжити навчання на 2-му рівні програми.

Ведуча:

Альона Головіна – практикуючий психолог з 2000 року, арт-терапевт, консультант-організацій, гештальт-терапевт, супервізор, тренер НАГТУ. Маю об’ємний досвід проведення програм 1 ступеней та два випуски другої. Люблю життя – чого і вам бажаю!

Реєстрація:
https://forms.gle/oeLdbr9K1qQMcFZB6

Детальна інформація: +38(050)733 37 38