Запрошуємо у м.Тернопіль на навчальну програму по підготовці гештальт-терапевтів: «Теорія та практика гештальт-терапії» (1 ступінь)

Гештальт- це цілісний підхід до людського існування, який охоплює його раціональну, соціальну, духовну, тілесну та емоційну складові. Гештальт-терапія сприяє встановленню контакту між людьми, допомагає віднайти силу почуттів та бажань, повернути собі цілісність. Вона також дає можливість усвідомити механізми, котрі штовхають нас на повторення стереотипів неефективного мислення і поведінки.

Сучасний гештальт — це більше ніж терапія, це — світогляд, філософія повноцінного життя «тут і зараз».

Навчання буде корисним та цікавим для:
– практикуючих психологів та психологів-початківців;
– медиків, педагогів, психіатрів, соціальних працівників;
– студентів старших курсів напрямків психології, медицини та філософії;
– підприємців, HR-менеджерів, тренерів особистісного росту, коучів;
– а також для людей будь-яких інших спеціальностей, котрі бажають познайомитись з гештальт-напрямком та реалізувати його в своєму житті та професії.

Процес навчання тісно пов’язаний з самопізнанням та особистісним зростанням. Адже, отримуючи професійні навики – ви змінюєте своє життя.

Участь в програмі гештальт-терапії дозволить вам побачити себе зі сторони, допоможе розпізнати свій потенціал та приховані можливості, навчить будувати стосунки з оточуючим світом по-новому.

Основні теми навчальної програми:

1. Терапевтична сесія. Концепція особистості у гештальт-підході. Усвідомлення і розвиток здатності відчувати та адекватно висловлювати тілесні відчуття, емоції, почуття, потреби і бажання. (1 сесія – 30 годин)

2. Основи гештальт-терапії. Філософія та історичне коріння гештальт-терапії, зміст, основні поняття і принципи (поле-організм/середовище, незавершений гештальт, феноменологічний підхід в гештальт-терапії, фігура і фон, усвідомлення). (1 сесія – 30 годин)

3. Контакт, межа-контакту, цикл досвіду. (1 сесія – 30 годин)

4. Опір та захисні механізми в гештальт-терапії. (1 сесія – 30 годин)
5. Динаміка self, творче пристосування. (1 сесія – 30 годин)

6. Гештальт- та тілесно-орієнтований підхід. Відчуження та пробудження тілесності. Динаміка тілесних переживань в особистій історії. (1 сесія – 30 годин)

7. Творчі методи гештальт-терапії. Творче пристосування. Парадоксальні методи, робота з полярностями, теорія парадоксальних змін, арт-терапія, робота з малюнком, метафорою, сновидіннями. Мови гештальт-терапії. (1 сесія – 30 годин)

Загальна кількість годин навчання: 210 годин.
Тривалість навчання: 1-1,5 року.
Програма складається з 7-и 3-денних навчальних сесій з міжсесійними інтервалами в 1,5-2 місяці.

Програма повністю відповідає стандартам EAGT.

По закінченню навчального курсу видається сертифікат 1 рівня. За бажання та рекомендації ведучих – учасники зможуть продовжити навчання на 2-му рівні програми.

Ведучі:

Медведь Любов – психолог, гештальт-терапевт, сертифікований супервізор ВСППГП, керівник реабілітаційного центру допомоги військовослужбовцям, досвід приватної практики 20 років.

Альона Головіна – практикуючий психолог з 2000 року, арт-терапевт, консультант-організацій, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВСППГП.

Детальна інформація та запис у групу за телефоном:

+380507333738 – Альона

+380506975430 – Любов