Запрошуємо Вас взяти участь у базовій програмі Першого ступеню «Теорія і практика гештальт-терапії».

Гештальт – терапія сьогодні один з найпопулярніших методів психотерпії. Це гуманістично-екзистенційний психотерапевтичний напрямок який дає можливість особистості досягти внутрішньої цілісності за рахунок підвищення усвідомлення себе, своїх відносин з оточуючими, розуміння своїх цінностей, ресурсів, виборів.

Кому буде корисна ця навчальна програма:
– психологам, студентам психологічних факультетів, лікарям, соціальним працівникам, педагогам;
– керівникам, HR-фахівцям;
– фахівцям, чия професія пов’язана зі спілкуванням з людьми
– всім, хто цікавиться практичною психологією та самопізнанням та ви просто хочете покращити якість свого життя та підвищити свою здатність усвідомлювати себе та свої ресурси.

Формат роботи : офлайн, м. Бухарест

Ведучі:

Раїса Стоянова – акредитований супервізор, гештальт-терапевт НАГТУ, практикуючий психолог. Спеціалізації: Робота з кризами і травмами у клінічному гештальт-підході. Практика з 2008р. Досвід ведення терапевтичних та супервізійних груп в гештальт-підході.

Олена Іщенко, акредитований супервізор, гештальт-терапевт НАГТУ, практикуючий психолог. Спеціалізації: Робота з травматичним досвідом в гештальт- підході. Клінічна психологія у психіатрії (спец. курс). Робота з сімейною системою у гештельт-підході. Робота з психосоматикою. Практика з 2010 р. Досвід ведення терапевтичних,  супервізійних  та навчальних груп 1-го ступеня в гештальт-підході.

Куратор проекту: Алла Повереннова, провідний тренер НАГТУ.

У процесі участі в навчальній програмі ви зможете познайомитися з основами гештальт-терапії та отримаєте досвід як групової психотерапії, так і особистої роботи. У нас будуть лекції та багато практики, вправи за темами наших триденок.

Основні теми базового курсу:

знайомство з історією та філософією гештальт-підходу;
основні теоретичні поняття: фігура, фон, усвідомлення, теорія поля, феноменологія, парадоксальна теорія змін, теорія ментального метаболізму, концепція незавершених дій, творче пристосування;
феноменологія почуттів;
основні принципи гештальт-підходу: актуальність (принцип тут-і-тепер), холістичний підхід, релятивізм, дуалізм, прегнантність та інше;
теорія циклу контакту в гештальт-терапії: етапи організації контакту та основні способи організації контакту;
диференційне мислення: теорія полярностей та цілісність, парадоксальна теорія змін.

Всі знання з лекційного матеріалу  ми будемо закріплювати у вправах.

Перший рівень включає практичну та теоретичні підготовку, що відповідає стандартам EAGT та складається зі 180 академічних годин: 6 триденок по 30 годин кожна триденка. По завершенню Першого рівня учасники отримують сертифікат НАГТУ, який дає право на участь у другому ступені Програми підготовки гештальт-терапевтів.

Модуль 1 – 27–29.09.24

Модуль 2 – 15–17.11.24

Модуль 3 – 20–22.12.24

Модуль 4 – 7–9.02.25

Модуль 5 – 28–30.03.25

Модуль 6 – 16–18.05.25

Графік роботи: п’ятниця, субота, неділя.

Періодичність триденок: один раз в 1,5 – 2 місяці.

З питань реєстрації та  організаційних питань звертайтеся:

+380932646323, Олена (Telegram, Viber, WatsApp)

+380936060424, Раїса (Telegram, Viber, WatsApp)

Чекаємо на Вас!