Набір учасників до навчальної програми по підготовці гештальт-терапевтів НАГТУ (Національна Асоціація Гештальт Терапевтів України)

УВАГА! 2-а формати –
он-лайн і наживо (місто Чернівці): «Теорія та практика гештальт-терапії» (1 ступінь)!

Коли:

Наживо м.Чернівці, 9-11 лютого 2024 року

Он-лайн 29-31 березня 2024 року.

Сучасна гештальт-терапія – це не лише цілісний, об’ємний психодинамічний напрямок психотерапії, що постійно розвивається, це – філософія життя цінністю якого є можливість відчувати себе живим, присутнім в моменті “тут і зараз”, вміння свідомо взаємодіяти з іншими, будувати свідомі, об’ємні, стабільні контакти, обирати “краще і смачніше”, ризикувати, творчо реалізовувати свої бажання а такому непростому світі довкола нас.

Навчання буде корисним та цікавим для:
– практикуючих психологів та психологів-початківців;
– медиків, педагогів, психіатрів, соціальних працівників;
– студентів старших курсів напрямків психології, медицини та філософії;
– підприємців, HR-менеджерів, тренерів особистісного росту, коучів;
– а також для людей будь-яких інших спеціальностей, котрі бажають познайомитись з гештальт-напрямком та реалізувати його в своєму житті та професії.

Основні теми навчальної програми 1 ступені Базової програми:

1. Терапевтична сесія. Концепція особистості у гештальт-підході. Усвідомлення і розвиток здатності відчувати та адекватно висловлювати тілесні відчуття, емоції, почуття, потреби і бажання. (1 сесія – 30 годин)

2. Основи гештальт-терапії. Філософія та історичне коріння гештальт-терапії, зміст, основні поняття і принципи (поле-організм/середовище, незавершений гештальт, феноменологічний підхід в гештальт-терапії, фігура і фон, усвідомлення). (1 сесія – 30 годин)

3. Контакт, межа-контакту, цикл досвіду. (1 сесія – 30 годин)

4. Опір та захисні механізми в гештальт-терапії. (1 сесія – 30 годин)

5. Динаміка self, творче пристосування. (1 сесія – 30 годин)

6. Гештальт- та тілесно-орієнтований підхід. Відчуження та пробудження тілесності. Динаміка тілесних переживань в особистій історії. (1 сесія – 30 годин)

7. Творчі методи гештальт-терапії. Творче пристосування. Парадоксальні методи, робота з полярностями, теорія парадоксальних змін, арт-терапія, робота з малюнком, метафорою, сновидіннями. Мови гештальт-терапії. (1 сесія – 30 годин)

Загальна кількість годин навчання: 210 годин.
Тривалість навчання: 1,5 року.
Програма складається з семи 3-денних навчальних сесій з міжсесійними інтервалами в 1,5-2 місяці.

Програма повністю відповідає стандартам EAGT.

По закінченню навчального курсу видається сертифікат 1 рівня. За бажання та рекомендації ведучої – учасники зможуть продовжити навчання на 2-му рівні програми.

Ведуча:

Альона Головіна – практикуючий психолог з 2000 року, арт-терапевт, консультант-організацій, гештальт-терапевт, супервізор, тренер НАГТУ. Маю об’ємний досвід програм 1 ступеней та два випуски другої. Люблю життя – чого і вам бажаю!

Реєстрація:
https://forms.gle/oeLdbr9K1qQMcFZB6

Детальна інформація, співбесіда: +38(050)733 37 38, Альона Головіна

До зустрічі!♥